THYRO-LEAN V2 120 KAPSLÍ

ThyroLean V2 Brawn Nutrition nová verze přípravku vyvinutá na podporu hubnutí. Hlavní složkou doplňku je 3,5 dijod-l-thyronin (T2). Je přičítán vlastnostem T3 - hormonu štítné žlázy, což výrazně podporuje metabolismus. Nejnovější zprávy o 3,5-jod-l-thyroninu (T2) potvrzují jeho silné vlastnosti podporující redukci tuku.

Studie pozorovaly, že po podání T2 došlo ke zvýšení rychlosti klidového metabolismu a zvýšené oxidaci mastných kyselin. Na základě experimentů se dochází k závěru, že suplementace T2 ve vhodné dávce může mít podobné účinky jako použití trijodtyroninu (T3) při stimulaci metabolické rychlosti. Jak víte, T3 silně ovlivňuje zrychlení metabolismu a používá se k maximálnímu odmaštění těla před konkurencí.

L-tyrosin - je substrátem pro produkci katecholaminů, jako je noradrenalin, adrenalin a dopamin, a proto může vést k lepší koncentraci, větší energii a zvýšené motivaci k jednání. Používá se také k produkci hormonů štítné žlázy, takže může být užitečné pro lidi, kteří se snaží zvýšit svou hladinu.

3,3, diiodo-L-thyronin - metabolit štítné žlázy, známý také jako T2 nebo 3,3'-T2. Hladina tohoto hormonu klesá s věkem a během restriktivní stravy. 3,5-T2 ovlivňuje odbourávání tuků, a to i navzdory zvýšení chuti k jídlu nebo vyššímu obsahu kalorií.

3,5, diiodo-L-thyronin - metabolit štítné žlázy. Vědecké studie ukazují, že sloučenina má schopnost zvýšit rychlost oxidace mastných kyselin, což podporuje hubnutí. To je mimo jiné způsobeno tím, že 3,5-dijodtyronin zvyšuje používání kyslíku v těle. Dostupná vědecká literatura předběžně potvrzuje, že použití 3,5-dijodtyroninu nemá vedlejší účinky, jako je použití hormonů štítné žlázy.

Selen - patří do skupiny nejdůležitějších minerálů, které ovlivňují mnoho aspektů fungování celého těla. Jednou z důležitějších vlastností je jeho velký antioxidační potenciál, který posiluje imunitní systém v boji proti volným radikálům (jejich působení může tělu způsobit značné poškození). Kromě toho pomáhá udržovat plné zdraví vlasů a nehtů (a zároveň ovlivňuje jejich vzhled).

Jód z Kelpu - řasy je přírodní extrakt mořských řas s vysokým obsahem minerálů a stopových prvků. Tyto životně důležité látky jsou zvláště důležité při používání redukční stravy a při zvýšené fyzické a psychické zátěži. Kelp obsahuje hodně jódu, což je nezbytné pro správnou funkci štítné žlázy.

Vitamin B12 - je vitamin zodpovědný za správné fungování nervového systému, podílí se také na metabolismu bílkovin a tuků a přispívá ke správné hladině homocysteinu, podporuje oběhový systém. Stimuluje produkci serotoninu - neurotransmiteru zodpovědného za dobrou náladu. Funguje také přímo na mozkových buňkách a chrání je před toxiny.

Bioperin - účinná látka v černém pepři, má termogenní účinek. To může zvýšit přísun krve do trávicí tkáně, což má za následek lepší vstřebávání složek potravin. Výrazně zlepšuje vstřebávání mnoha aktivních složek doplňků.

Dávkování:

2 tobolky jednou denně

Skladem
Kód: 848
1 100 Kč
Kategorie: Spalovače tuků
eng pm Thyro Lean V2 120 capsules 416 1
Novinka

Popis produktu není dostupný

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: