SMART CAFFEINE 120 CAPS

BRAWN Smart Kofein je jedinečná kombinace kofeinu a L-theaninu podporovaná vitamínem B12 a hořčíkem, jejichž hlavním cílem je podpora koncentrace, efektivnosti práce a mozkových kognitivních funkcí v období intenzivního intelektuálního úsilí.

Výrobek je určen zejména pro lidi, kteří jsou často vystaveni zvýšenému intelektuálnímu úsilí, pracují pod tlakem nebo jsou vystaveni dlouhodobému stresu, což, jak víme, nepřispívá k duševní pohodě a pohodě. Kombinace kofeinu a L-theaninu účinně osvěžuje mysl, podporuje koncentraci a kognitivní funkce mozku, takže osoba používající doplněk může pracovat efektivněji a je odolnější vůči nepříznivým faktorům. A co víc, produkt BRAWN postrádá negativní vedlejší účinky, známé z jiných populárních stimulantů - žádný nepořádek, žádné rozptýlení nebo podrážděnost - dokonce působí jako uklidňující a uklidňující účinek.

Skladem
Kód: 788
799 Kč –25 % 599 Kč
eng pm Smart Caffeine 120 caps 772 1
Novinka
799 Kč –25 %

Vliv kofeinu na tělo
Tato látka ovlivňuje tělo několika způsoby. Základní věcí je blokování adenosinového receptoru, který zvyšuje aktivitu centrálního nervového systému. S blokováním receptorů se zvyšuje hladina neurotransmiterů (noradrenalinu, acetylcholin a dopamin), což ovlivňuje celkovou stimulaci těla, zlepšuje náladu a zvyšuje účinnost nervové soustavy a práce mozku. Kromě toho kofein ovlivňuje kardiovaskulární systém - zvýšená rychlost uvolňování norepinefrinu se promítá do zvýšení pulsu, jsou také rozšířeny krevní cévy a zvyšuje se účinnost metabolizace glukózy - hlavní „palivo“ pro mozek se zvyšuje. Obecně je osoba po užití této látky charakterizována větší ostražitostí, lepší schopností soustředit se a pamatovat si a kratší reakční dobou. Jedním slovem je to nootropická látka - stimulující nervový systém, aby aktivoval klíčové mentální procesy, jako je vědomí a zapamatování. Kromě toho kofein pozitivně ovlivňuje náladu a odstraňuje únavu.

L-Theanin - je neproteinová aminokyselina, která se přirozeně vyskytuje v listech zeleného čaje - kamélie. Má psychoaktivní vlastnosti, protože snadno překonává hematoencefalickou bariéru. Stabilizuje náladu, uklidňuje, zmírňuje příznaky stresu a úzkosti. Používá se také jako nootropický prostředek - zlepšuje kognitivní funkce, efektivitu práce a efektivitu učení. Vědci prokázali účinnost Teaniny při zvyšování pozornosti, ostražitosti a produktivity a účinky jsou patrné již během první hodiny po podání.

Vědci se domnívají, že relaxační účinek zeleného čaje je zodpovědný za theeanin, který ovlivňuje intenzitu alfa mozkových vln pravděpodobně tím, že ovlivňuje aktivitu některých neurotransmiterů, včetně dopaminu a serotoninu. Je mimořádné, že tato aminokyselina může zvýšit ostražitost a jasnost mysli, zatímco zavádí stav relaxace a hluboké relaxace tak silně, že eliminuje stimulační vliv kofeinu. Díky tomu je použitelný pro lidi, kteří špatně reagují na stimulanty nebo kteří trpí neurotickými úzkostnými poruchami, a zároveň si musí zachovat vysokou produktivitu a bdělost mysli.

L-Theanine má mnohem více zdravotních výhod, včetně terapeutických. Jedna ze studií potvrdila její použití při hypertenzi - účinně snížil krevní tlak v poměru k použité dávce. Jiné studie naznačují, že zvyšuje účinek chemoterapeutických léčiv na rakovinné buňky, a ještě další, že suplementace Teaninem zmírňuje psychologické, fyzické a sociální příznaky spojené s premenstruačním syndromem.

Stručně řečeno, L-theanin je plně přírodní doplněk stravy s nootropními (a nejen) vlastnostmi, které prokazují úplnou bezpečnost při používání. Vynikající alternativa k farmakologickým látkám, které zlepšují mozkové funkce. Při použití s ​​kofeinem může výrazně zlepšit účinnost učení, pozornosti a produktivity a produktivity práce. Produkt je určen lidem žijícím v neustálém stresu (uvolňuje se, uklidňuje) a také lidem, kteří hledají bezpečná řešení, která zlepší mozkové funkce a schopnost zapamatovat si.

Proč „chytrý“ kofein?
Jedinečnost doplňku BRAWN je založena na kombinaci těchto dvou synergických a doplňkových složek. Obě látky nejen posilují svou aktivitu, ale také vzájemně omezují negativní účinky. Díky použití l-theaninu si můžeme plně užívat pozitivních aspektů užívání kofeinu bez rizika podráždění nebo úzkosti typické pro tuto látku. L-theanin ve spojení s kofeinem má zase ještě lepší účinek podporující zvýšení kognitivní aktivity v mozku. Kromě toho, aby se maximalizoval potenciál hlavních složek, doplnil výrobce složení doplňku dvěma pomocnými látkami - vitamínem B12 (methylcobalamin) a hořčíkem.

Doplněno v dodatku B12 v nejlepší asimilabl

AKTIVNÍ KOMPONENTY Chytrý kofein
Jedna kapsle po částech 1
Počet porcí v balení 120
Balení po 120 tobolkách
Obsah v 1 porci (1 tobolka) včetně:
Kofein 100 mg
L-Theanine 200 mg
Methylcobalamin 1 mg
Hořčík 100 mg

Dávkování:

1-2 tobolky 30 minut před fyzickou nebo duševní aktivitou.

Upozornění

  • Doplněk stravy.
  • Vhodné pro sportovce.
  • Není určeno pro děti, těhotné a kojící ženy by měly konzultovat užívání s lékařem.
  • Nepřekračujte doporučenou denní dávku.
  • Není určeno jako náhrada pestré stravy.
  • Uchovávejte mimo dosah dětí.
  • Skladujte v suchu a chladu při teplotě do 25°C.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: