SKULL LABS – Angel Dust 270g

SKULL LABS - Angel Dust
Angel Dust od SKULL LABS je opravdu silný posilovač před tréninkem. Vzhledem k DMAA, DMHA a dvěma formám Yohimbinu není tento tréninkový balíček pro slabé povahy, jen pro lidi, kteří chtějí dokonalou kombinaci sil. Pokud chcete pro svůj trénink plnou energii, obrovské pumpy a rozsáhlé zaměření, je tento hardcore posilovač pro vás to pravé!
Protože vysoce kvalitní ingredience mají stimulační účinek, podporují sílu a vytrvalost, zlepšují odbourávání tuků a budování svalů a dodávají nekonečnou sílu. Díky tomu si můžete trénink užít déle a intenzivněji.

Skladem
Kód: 892
1 150 Kč

Tento balíček před tréninkem má opravdu všechno: Kromě DMAA a DMHA obsahuje řadu účinných látek, které vás podporují při tréninku na fyzické i psychické úrovni.
Niacin pro funkci periferního nervového systému; Beta-alanin na podporu svalů; Kreatin nitrát pro imunitní systém a dobrý krevní oběh; Agmatin sulfát k rozšíření krevních cév a do očí bijící pumpy; Arginin aKG také zajišťuje dobrý krevní oběh; Citrulin malát ke zvýšení obsahu oxidu dusnatého a tím nepřímo k budování svalů; Beta fenylethylamin jako neurotransmiter; Cholinový bitrate pro buněčnou strukturu a transport cholesterolu a dalších tuků; Kofein pro snížení únavy a udržení pozornosti mysli; Extrakt z Eria Jarensis pro zlepšení nálady; DMHA (2-aminoizoheptan) zostřuje smysly a dodává energii; 1,3-Dimethylamin (DMAA) stimuluje a působí jako účinný spalovač tuků; Higenamin zvyšuje bdělost a dodává energii; Hordenin tlumí chuť k jídlu; N-methyl-L-tyramin pro budování svalové hmoty; GABA uklidnit nervy a pro zdravý spánek; Yohimbe / Yohimbine ke snížení tělesného tuku. Říkáme tomu hardcore posilovač!

Chtěli byste otestovat tento posilovač před tréninkem s DMAA a DMHA? Pak si hned objednejte Angel Dust od Skull Labs online a uvidíte sami!

Dávkování / doporučené použití
Výrobce doporučuje:
Rozpusťte 1 odměrku (9 g) ve vodě a trvejte asi 30 minut před tréninkem.

Před použitím tohoto produktu se poraďte se svým lékařem. Nepřekračujte doporučenou denní dávku. Tento přípravek by měli užívat pouze zdraví dospělí ve věku od 18 let. Doplňky stravy by neměly být používány jako náhrada vyvážené a rozmanité stravy. Držte mimo dosah dětí. Po otevření skladujte na chladném a suchém místě.

SKULL LABS - Angel Dust Ingredience:
Porce: 1 odměrka (9 g)
Porce: 30 porcí
Obsah: 270 g

Niacin: 25 mg 125% *
Beta alanin: 2 500 mg
Kreatin dusičnan: 1 000 mg
Agmatin sulfát: 1 000 mg
Arginin AKG: 1 000 mg
Citrulin malát: 1 000 mg
Beta fenylethylamin: 700 mg
Cholinová přenosová rychlost: 500 mg
Kofein bezvodý: 300 mg
Extrakt z Eria Jarensis: 200 mg
2-Aminoisoheptan (DMHA): 100 mg
1,3-Dimethylamylamin (DMHA): 100 mg
Higanamin HCI: 50 mg
Hordein: 50 mg
N-methyl L-tyramin HCI: 50 mg
Kyselina gama-aminomáselná (GABA): 25 mg
Extrakt z kůry Yohimbe: 2 mg
Kořenový extrakt Rauwolfia Vomitoria (min. 90% alfa-yohimbin za hodinu): 2 mg
*% RDA = procento doporučeného denního příjmu (na základě denní potřeby 2 000 kalorií)

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: