SARM S-23 liquid (20mg/ml) 30ml

Umbrella-labs-logo-full-red-white-6bedbbde

 

Liquid​!!!

-snadné a přesné dávkování

-extrémně rychlá vstřebatelnost

-nižší toxicita pro játra

-až o 60%  účinnější k poměru na mg.

sarm S23 je v současné době nejsilnějším sarmem na trhu. Je perorálně aktivní nesteroidní SARM s velmi vysokou vazebnou afinitou k androgenním receptorům. Díky tomu je silnější než jiné populární přípravky SARM, jako je ostarin (mk-2866) nebo Andarine (S-4). Bylo prokázáno, že S23 zvyšuje svalovou hmotu, snižuje tuk, aniž by došlo k vedlejším účinkům při užívání tradičních anabolických látek. Ukázalo se, že dávka 15 mg pro muže o hmotnosti 80 kg zvyšuje hustotu minerálů v kostech a podporuje také svalovou hmotu a odbourávání tuků.

Skladem
Kód: 860
1 799 Kč –22 % 1 399 Kč
Kategorie: SARMs
S 23
Akce
1 799 Kč –22 %

Proto je S-23 univerzální, lze jej použít jako doplňkové činidlo při přibírání na váze a jako samostatný doplněk při redukci tuku. Je to vynikající prostředek pro kombinování s jinými přípravky sarm / ph pro budování svalové hmoty. Dokonale zvyšuje sílu a vytrvalost. Poskytuje tvrdou a suchou svalovou hmotu, zvyšuje viditelnost vaskularizace. S23 zastavuje katabolismus během redukční stravy a zvyšuje oxidaci mastných kyselin.

Bylo také prokázáno, že S23 ve výzkumu zmenšuje velikost prostaty (prostaty), což je opakem běžných a negativních účinků anabolických steroidů (zvětšení prostaty). Uživatelé S23 tvrdí, že mají tvrdost, suchost a využití srovnatelné s těmi, které se získají při použití masteronu, winstrolu nebo provironu, aniž by došlo k vedlejším účinkům, jako je hypertrofie prostaty nebo alopecie. To je jeden z hlavních důvodů, proč mnoho nadšenců pro fitness a kulturistiku používá S23 k přípravě na soutěže nebo focení.

Velmi důležitým aspektem při použití S23 je řádně prováděné PCT, protože produkt na rozdíl od jiných šarmů silně potlačuje produkci testosteronu. Přípravek by neměli užívat lidé mladší 21 let. Abych to shrnul, S23 je doporučen pro pokročilé sportovce, kteří chtějí spalovat tuk, zvyšovat definici svalů a jejich tvrdost s nedostatkem kalorií. S23 poskytuje tvarovanou postavu chránící svalovou hmotu proti katabolismu během redukční stravy.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: