SARM Ibutamoren (MK- 677) liquid (20mg/ml) 30ml

Umbrella-labs-logo-full-red-white-6bedbbde

Ibutamoren / MK677 - využití pro výzkumné účely. Produkty SARMS nejsou doplňky stravy a jejich prodej je pouze k výzkumným účelům. Zde uvedené informace jsou převzaty od výrobce a ukazují na vědecky ověřené výhody tohoto produktu při jeho teoretickém využití.

Foto je pouze ilustrační! produkty jsou balené v modré skleněné lahvičce, čímž mají lepší ochranu před světlem.

MK není tolik SARM, nýbrž sekrettalog růstového hormonu, to znamená, že ti, kteří ji užívají, zaznamenávají stejné účinky jako užívání růstového hormonu. Účinky růstového hormonu na tělo jsou bohaté, očekávajejte zvýšení růstu svalů, regenerace svalů a zranění, lepší spánek REM a hlad.

Liquid​!!!

-snadné a přesné dávkování

-extrémně rychlá vstřebatelnost

-nižší toxicita pro játra

-až o 60%  účinnější k poměru na mg.

Skladem
Kód: 710
Značka: UMBRELLA Labs
1 699 Kč
Kategorie: SARMs
Hmotnost: 0.2 kg
mk
Akce Novinka Tip

IBUTAMOREN (MK-677), využití pro výzkumné účely

Použití:
pro výzkumné účely, skladujte na suchém místě při pokojové teplotě mimo dosah dětí.

Složení, v jedné kapsli:  
Hlavní složka 20mg/ml 1'-(2-Methylalanyl-O-benzyl-D-seryl)-1-(methylsulfonyl)-1,2-dihydrospiro[indole-3,4'-piperidine]
Ostatní složky
 

 

Jak to působí?

MK-677  je perorálně aktivní sekretagog růstového hormonu, napodobující stimulační účinek endogenního hormonu ghrelin na GH. Bylo prokázáno, že zvyšuje uvolňování a produkuje trvalé zvyšování plazmatických hladin několika hormonů, včetně růstového hormonu a IGF-1, ale bez ovlivnění hladin kortizolu.

Komu je produkt doporučen?

Mk-677 doporučujeme pouze mužům vzhledem k jejich vlivu na hladiny růstového hormonu a IGF-1 v krvi.

 Doporučujeme také, aby osoby mladší 21 let neužívaly tento přípravek, protože mohou bránit přirozenému hormonálnímu účinku a mohou způsobit problémy a nežádoucí vedlejší účinky, jako je například potíže při reprodukci a návrat hormonální funkce zpět na normální úroveň.

Jak produkt užívat?

I když je výzkum v této oblasti smíšený, obecná doporučená dávka MK je 20-40 mg denně, to je nejlepší v jedné nebo dvou dávkách, aby bylo zajištěno, že sloučenina zůstane plně aktivní ve vašem systému v průběhu 24 hodin, tak aby bylo nejlepších výsledků dosaženo. Tato sloučenina je také nejlépe konzumována v noci, aby pomohla při spánku REM a zotavení.

Vyžaduje to podporu cyklu?

Vzhledem k tomu, že produkt je nemethylovaný, aby byl aktivní, zjevně nevyžaduje žádnou podporu cyklu, nicméně je anekdoticky připuštěno, že při vysokých dávkách / dlouhých cyklech se doporučuje podpora malého cyklu, jako je například Silymarin Premium

Je potřeba užívat i PCT?

Není potřeba

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: