SARM Ligandrol (LGD- 4033) liquid (20mg/ml) 30ml

Umbrella-labs-logo-full-red-white-6bedbbde

LGD, využití pro výzkumné účely. Produkty SARMS nejsou doplňky stravy a jejich prodej je pouze k výzkumným účelům. Zde uvedené informace jsou převzaty od výrobce a ukazují na vědecky ověřené výhody tohoto produktu při jeho teoretickém využití.

Foto je pouze ilustrační! produkty jsou balené v modré skleněné lahvičce, čímž mají lepší ochranu před světlem.

SARM LGD je náš prémiový objemový sarm, známý pro zvýšení aktivity androgenových receptorů, což způsobuje zvýšenou syntézu bílkovin.

Co činí SARM LGD lepším SARM pro objemový cyklus, je jeho známá afinita také ke zvýšení aktivity anabolických buněk, která vede k růstu svalové hmoty stejně jako velikosti a regeneraci.

Liquid​!!!

-snadné a přesné dávkování

-extrémně rychlá vstřebatelnost

-nižší toxicita pro játra

-až o 60%  účinnější k poměru na mg.

Skladem
Kód: 737
Značka: UMBRELLA Labs
1 699 Kč
Kategorie: SARMs
Hmotnost: 0.2 kg
LGD
Akce Novinka Tip

Použití:
pro výzkumné účely, skladujte na suchém místě při pokojové teplotě mimo dosah dětí.

Složení, v jedné kapsli:  
Hlavní složka 20mg/ml 4-{(2R)-2-[(1R)-2,2,2-Trifluor-1-hydroxyethyl]pyrrolidin-1-yl}-2-(trifluormethyl)benzonitril
Ostatní složky
 

Jak to působí?

SARM je zkratka pro selektivní modulátor androgenových receptorů, to znamená, že regulují množství aktivit, ke kterým dochází ve vaší androgenní buňce, což jsou buňky v těle, které jsou odpovědné za zadržování dusíku a syntézu bílkovin.

 Když se tyto SARMS připojují k androgenním receptorům, umožňují maximální potenciál této buňky dále prozkoumat její současnou schopnost, což umožňuje lepší aktivitu uvnitř buňky a celkově lepší výkonnost svalové kostní tkáně.

Německá léčivá látka LGD je nesteroidní SARM, vykazuje anabolickou aktivitu ve svalech, antiresorpční a anabolickou aktivitu v kostech a selektivitu pro svaly a kosti versus prostaty a mazové žlázy. Byl vyvinut k léčbě ztráty svalové hmoty a ztrát svalů souvisejících s věkem. LG LGD je považována za nejlepší S-A-R-M pro budování velikosti svalů a recenze, které jsme viděli, podporují tyto požadavky. Mnohé z počátečních studií byly prováděny při nízké dávce, doporučujeme nepřekračovat 8-10 mg denně, což uživateli poskytuje dostatečné a kvalitní zisky jako velikost a regenerace.

Komu je produkt doporučen?

Doporučujeme LGD pouze mužům kvůli afinitě poměru pevnosti s ohledem na její účinky, proto ženám není doporučeno, aby užívaly tuto sloučeninu.

Dále doporučujeme, aby osoby mladší 21 let neužívaly tento přípravek, protože mohou bránit přirozené produkci testosteronu a mohou způsobit problémy a nežádoucí vedlejší účinky, jako je například potíže při reprodukci a návrat testosteronu zpět na normální úroveň.

Jak produkt užívat?

I když je výzkum v této oblasti smíšený, obecná doporučená dávka LGD pro mnoho lidí je 4-12 mg denně, nejlépe se rozdělí na jednu / tři dávky, aby bylo zajištěno, že sloučenina zůstane plně aktivní ve vašem systému a že budou dosaženy všechny výhody.

Vyžaduje to podporu cyklu?

Vzhledem k tomu, že produkt je nemethylovaný, aby byl aktivní, zjevně nevyžaduje žádnou podporu cyklu, nicméně je anekdoticky připuštěno, že při vysokých dávkách / dlouhých cyklech se doporučuje podpora malého cyklu, jako je například Silymarin Premium

Je potřeba užívat i PCT?


Není zapotřebí začít užívat PCT se SARM LGD, pokud máte cyklus pod 6 týdnů na 1-2 dávky denně, nicméně doporučujeme používat TST booster Pokud jste Sarm LGD užívali zároveň s jinou sloučeninou a / nebo jste jej užívali delší dobu, doporučujeme použít pokročilý hormonální prostředek pro obnovu, jako je PCT complete nebo Clomadex.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: