SARM Andarine (S-4) liquid (50mg/ml) 30ml

Umbrella-labs-logo-full-red-white-6bedbbde

S4-Andarine, využití pro výzkumné účely. Produkty SARMS nejsou doplňky stravy a jejich prodej je pouze k výzkumným účelům. Zde uvedené informace jsou převzaty od výrobce a ukazují na vědecky ověřené výhody tohoto produktu při jeho teoretickém využití.

Foto je pouze ilustrační! produkty jsou balené v modré skleněné lahvičce, čímž mají lepší ochranu před světlem.

S4 Andarin je sloučenina SARM, která způsobuje zvýšenou aktivitu na androgenních buňkách, což vede ke zvýšené syntéze bílkovin. Klíčová vlastnost S4 zabraňuje katabolismu, takže je perfektní na rýsovacím cyklu, kdy uživatel s větší pravděpodobností ztrací svalovou hmotu. Ti, kteří užívají s4, zjistí, že se jim mnohem zlepší žilnatost, prokrvení svalů, a budou moc podávat maximální výkony i přes rýsovací cyklus.

Liquid​!!!

-snadné a přesné dávkování

-extrémně rychlá vstřebatelnost

-nižší toxicita pro játra

-až o 60%  účinnější k poměru na mg.

Skladem
Kód: 752
Značka: UMBRELLA Labs
1 699 Kč
Kategorie: SARMs
Hmotnost: 0.2 kg
s4
Akce Novinka Tip

Andarine (S-4) 50mg/ml 30ml, pro výzkumné účely.

Použití:
pro výzkumné účely, skladujte na suchém místě při pokojové teplotě mimo dosah dětí.

Složení, v jedné kapsli:  
Hlavní složka 50mg/ml

(2S)-3-(4-acetylamino-phenoxy)-2-hydroxy-2-methyl-N-(4-nitro-3-trifluoromethyl-phenyl)

Ostatní složky

 

Je velmi populární nesteroidní, selektivní modulátor androgenních receptorů (SARM), vyvinutý pro léčbu onemocnění, jako jsou především ztráta svalové hmoty, osteoporóza a benigní hyperplazie prostaty (zvětšování prostaty).Hlavní účinnou látkou je nesteroidní androgenní antagonista Bicalutamide.

Andarine se selektivně navazuje na androgenní receptory v těle, čímž nejen účinně blokuje negativní působení DHT (Di-hydro-testosteronu, který je přímo zodpovědný za zvětšování prostaty a vypadávání vlasů), ale současně spouští i anabolickou aktivitu, která vyústí do masivnějších a rychlejších svalových a silových přírůstků. Andarine má vysoký potenciál pro růst kosterních svalů a rozvoj jejich síly bez zadržování vody, snížení tělesného tuku, a stejně působí i jako prevence proti úbytku kostní hmoty.

– Anabolická aktivita Andarine je sice nižší než anabolická aktivita testosteronu nebo Ostarinu, ale nesmírnou výhodou Andarine oproti jiným blokátorem a inhibýtorem DHT je skutečnost, že je stejně účinný při léčbě a ochraně prostaty jako finasterid, ale bez omezujícího vlivu na růst svalů nebo jiných současných anti-androgenních účinků.

Pozitivní účinky:

– Andarine zabraňuje vypadávání vlasů a zvětšování prostaty (obsazuje androgenní receptory  tím blokuje nežádoucí účinky DHT)

– Andarine má značné anabolické účinky – pomáha budovat masivní svalovou hmotu a větší sílu

– Andarine pomáhá spalovat tělesný tuk a zvyšovat hustotu kostí

Negativní účinky:

– Jediným možným unikátně se vyskytujícím vedlejším účinkem Andarine při užívání v dávkách vyšších než 50 mg jsou krátkodobé poruchy zraku (vzhled žluté barvy ve vnímání okolního světa, a rozmazané vidění ve tmě). Tyto účinky však rychle zmizí po ukončení užívání Andarine. Andarine je také výborný přípravek na eliminaci možných vedlejších účinků anabolických steroidů.

Doporučené dávkování:

– Doporučená dávka je 50mg denně po dobu 6-8 týdnů. Pokud by se objevily nějaké nežádoucí účinky, doporučujeme Andarine užívat v cyklu ,,5on, 2off´´ Andarine budete brát 5 dní v kuse a 2 dny si dáte pauzu, takto užíváme také po dobu 6-8 týdnů.

– Často se užívá současně se steroidy, aby zamezil jejich škodlivým vedlejším účinkům.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: