Psycho 240g

Samotný název hned napoví, o co půjde. Zažiješ naprosto "Psycho trénink". Perfektní nakopávač. Vyzkoušej a uvidíš, co to s tebou udělá!!

Momentálně nedostupné
Kód: 680
Značka: Muscle Exposure
999 Kč –10 % 899 Kč
Kategorie: nakopávače (pre-workouts)
Hmotnost: 0.24 kg
pol pl psycho hyperactive 240g 24021 1
Tip
999 Kč –10 %
Doporučené dávkování:
Vždy nejdříve otestujte svou toleranci začněte na 1/2 odměrky a postupně můžete zvyšovat až k maximální doporučené dávce, pro hardcore trénink - 2 odměrky (12 g).
Jak užívat:
Jako doplněk stravy, smíchejte s 300 - 400 ml studené vody a požijte 20 až 30 minut před tréninkem. Vzhledem k unikátní síle se  Psycho nedoporučuje pro úplné nováčky.
 
Složení (v 1 dávce = 1 odměrka (6g))
(Hardcore Strength Amplifying, Energy Boosting, Muscle Engorgin Matrix 3193mg):
L-Arginin Alpha-Ketoglutarát
Beta-Alanin
Tri-Creatin Malát
Bezvodný kofein
L-Tyrosin
Beta-phenethylamin
1,3 dimethylamylamine (Geranium oil extract)+1
Nicotinic acid (niacin) 
Bioperine®+2
 
Ostatní složky: Barvivo E124, sladidlo: sukralóza, kukuřičný škrob, kyselina (jablečná, křemičitá, citronová), přírodně identická ochucovadla.
 
 
Upozornění:
Obsahuje kofein a 1, 3 dimethylamylamine (ako Methylhexanamine / Geranium olejový extrakt), která je uvedená WADA jako "zakázané látky", a proto je zakázané jeho používaní v různých sportech. Prosím, poraďte se s lékařem před použitím tohoto produktu. Není určené pro osoby mladší  18 let. Před použitím požádejte o radu svého lékaře,  pokud máte špatný zdravotní stav. Nepoužívejte, pokud jste těhotná nebo kojící anebo s rizikem, anebo se léčíte na vysoký krevní tlak, onemocnění srdce, onemocnění ledvin, hypertyreoza, křeče, psychiatrické onemocnění, trpíte migrénami, astatem anebo užíváte léky na astma. Přestaňte užívat a poraďte se s lékařem, pokud máte nějaké  nežádoucí účinky. Uchovávejte mimo dosah dětí. Doplněk stravy není náhradou pestré vyvážené stravy.
Skladujte při pokojové teplotě na suchém místě s relativní vlhkostí do 50%, spotřebujte do data uvedeného na obalu.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: