APS MESOMORPH 388G (dmaa)

 

Bezkonkurenčně nejbrutálnější předtréninkový produkt na trhu! Každý odměrka obsahuje megadávky DMAA (65 mg), kreatin a beta alanin. APS Mesomorph je kompletní produkt vyrobený z extrémně účinných látek v klinických množstvích bez přidaných plnidel. Na rozdíl od jiných predtréningoviek, u APS Mesomorph nezažijete tzv. "Crash" efekt, což znamená intenzivní pokles energie po odeznění účinků produktu.

USA VERZE!!

Skladem
Kód: 438
Značka: PNI
1 700 Kč –29 % 1 199 Kč
Kategorie: nakopávače (pre-workouts)
Hmotnost: 0.388 kg
booster mesomorph aps dmaa fruit punch
1 700 Kč –29 %

Proč je APS Mesomorph tak účinný?
Mesomorph je vyroben z aktivních složek farmaceutické čistoty v dávkách, které jsou deklarovány na etiketě. Žádné poloviční dávky, než u jiných výrobků této kategorie.
 
Výhody APS Mesomorph:
- Žádné plnidla, žádné podráždění žaludku a nadýmání!
- Nekonečná vytrvalost.
- Poslední opakování budete cítit jako první, což umožňuje trénovat déle a tvrději.
- Až 4x více svalů! Energetické podněcování aktivních složek.
- Přes 4000 mg beta-alaninu a více než 500 mg citrulinu v každé dávce!
- Nejkomplexnější Thermo-energetický matrix.
- Extrémně prokrvení svalů a plnost svalů.
- Maximalizuje sílu, výdrž a regeneraci!
- Eliminuje kyselinu mléčnou a toxiny.
- Posiluje imunitu a odstraňuje volné radikály.
 
Klíčové složky APS Mesomorph:
- 3, 7-dihydro-3,7-dimethyl-1H-Puri-2,6-dione (theobrominu)
- Beta-alanin
- L-citrulin
 
Popis jednotlivých složek produktu:
3, 7-dihydro-3,7-dimethyl-1H-Puri-2,6-dione (theobrominu)
Chemickou strukturou je theobrominu příbuzný kofeinu. Na rozdíl od kofeinu má theobrominu tři methylové skupiny namísto dvou. Z tohoto důvodu je theobrominu déle působící látka než kofein.
Theobrominu je přirozeně vyskytující se látka a získat ji lze z více než 60 rostlin. Nejkoncentrovanější je v kakaových bobech. Má hořkou chuť a je hlavní složkou čokolády. Ačkoliv theobrominu souvisí s kofeinem a vykazuje podobné účinky, nemá vliv na organismus stimulací centrálního nervového systému. Namísto toho vyvolává svalovou relaxaci hladkého svalstva. Díky třem methylové skupiny zvyšuje poločas rozpadu a logicky je možné jeho účinky pociťovat delší dobu. Theobrominu se běžně používá k léčbě vysokého krevního tlaku díky jeho pozitivním účinkem na hladkou svalovinu a rozšiřování cév. Pozitivním způsobem ovlivňuje ledviny a napomáhá se zbavovat se buněčné vody.
 
Beta-Alanin
Představuje neesenciální aminokyselinu, která nemá přímý vliv na růst svalové hmoty. Její účinky jsou však velmi významné. Beta-Alanin se přirozeně vyskytuje v mase (zejména v hovězím). Pokud však chcete využít jeho pozitivní vlastnosti na tělesný výkon, je nutná aplikace prostřednictvím suplementačních preparátů. Vyšší hladiny beta-alaninu zvyšují pufrační kapacitu buněk svalů, a tím pádem zvyšuje vytrvalost během tréninkového zatížení. Zvyšuje výkon:
- Ve vysoce intenzivním zatížení do 4 minut.
- V několika po sobě trvajících intenzivních výkonech s krátkými přestávkami
- Snižuje únavu po intenzivní fyzické činnosti.
 
L-citrulin
L-citrulin patří mezi důležitý zásobní zdroj buněčného L-argininu a rychlý zdroj oxidu dusnatého. Zvyšuje hladinu argininu a ornithinu a tedy i syntézu NO. Tím pádem lépe a rychleji prokrví svalstvo a otevře cestu živinám realizovat proces budování svalů. Má pozitivní vliv na tělesný výkon a jeho kvalitu. Zvyšuje produkci energie (ATP) využíváním kyslíku při zatížení, ale i v klidovém stavu. Hraje důležitou roli při detoxikaci jater, odstraňování amoniaku a kyseliny mléčné ze svalů. Účinně bojuje proti únavě a napomáhá zefektivnit regenerační procesy.
 
Doporučené dávkování:
Na začátku je velmi důležité zjistit individuální toleranci na APS Mesomorph. Složky tohoto produktu jsou tak silné, že je nutné zvolit postupné dávkování. Pokud máte zkušenosti s beta-alaninem můžete jít přímo na jednu odměrku. Pokud s beta-alaninem nemáte zkušenosti začněte s ½ dávkou. Po zjištění tolerančních dávek se doporučuje užívání Mesomorphu 40 minut před tréninkem. Jednu odměrku smíchejte s 300 ml studené vody na prázdný žaludek. V netréninkové dnech užívejte ½ odměrku ráno na lačno. Kdy budete cítit účinky Mesomorph? Pozitivní účinky pocítíte již po prvním dni, nejlepší účinky se dostavují po 15 - 60 dny. Po 8 - 10 týdnech se doporučuje přestávka v užívání v trvání 8- 10 týdnů. Během této doby "off" můžete aplikovat nekreatínový výrobek.
 
varování:
Před použitím tohoto produktu se poraďte se svým lékařem. Nepoužívejte tento produkt, pokud máte zdravotní problémy (vysoký a nízký krevní tlak, jste po mrtvici, trpíte bušením srdce nebo srdeční arytmií). Nevhodné při poruchách štítné žlázy, srdce, jater, jestliže trpíte zvětšením prostaty, depresemi nebo stavy úzkosti. Není vhodné pro těhotné a kojící ženy. Pokud na sobě zpozorujete negativní vedlejší účinky, ihned přestaňte s užíváním. Uchovávejte mimo dosah dětí.

Upozornění

  • Doplněk stravy.
  • Vhodné pro sportovce.
  • Není určeno pro děti, těhotné a kojící ženy by měly konzultovat užívání s lékařem.
  • Nepřekračujte doporučenou denní dávku.
  • Není určeno jako náhrada pestré stravy.
  • Uchovávejte mimo dosah dětí.
  • Skladujte v suchu a chladu při teplotě do 25°C.
5
3x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevyplňujte toto pole:
5
JH Avatar autora | 14.1.2019
Síla,brutální soustředění,nekonečná energie.. Dojedeš trénink a pořád máš takové energie jako kdybys nejel trénink..Za mě naprostý TOP!! Rozhodně doporučuji!! :)
5
K Avatar autora | 12.1.2019
Můžu potvrdit sílu produktu, takhle hajpnutej jsem snad nikdy nebyl, jen bacha na večerní trénink neusnete. Škoda jen té ceny
5
VR Avatar autora | 10.1.2019
Naprosto burtální zkušenost s tímto prodkutem. Energie a pozitivní šílenství po celý trénink. Za mě bomba, určitě doporučuji, stojí to za to !!!!