USP Labs Jack3D 248g

Jack3d má za úkol ve vás vyprovokovat šílenou touhu zvedat větší váhy a udělat více opakování, dodá vám překvapivě dlouhotrvající energii a brutálně napumpuje všechny svaly. A ze všeho nejdůležitější je, že se budete skvěle cítit v průběhu celého tréninku. Jack 3d je dokonalý předtréninkový suplement, který přináší neocenitelnou podporu k dosažení maximálně efektivních tréninků.

Kdo by nechtěl při tréninku disponovat pořádnou silou, vytrvalostí a energií? Není nic lepšího, než se předem zásobit vhodnou kombinací účinných živin, které zaručí neuvěřitelně efektivní trénink, bez kterého by se zlepšení a pokroky hned tak nedostavily.

Skladem
Kód: 169
Značka: USP Labs
799 Kč
Kategorie: nakopávače (pre-workouts)
Hmotnost: 0.248 kg

Příprava:

porci smíchejte v 1dl vody, produkt před použitím a zejména po transportu protřepejte.

Dávkování:

1 porce= 1 odměrka 5,5g, denní dávkování záleží na Vaší toleranci, začněte s jednou odměrkou a po 4 dávkách, můžete o 1/2 odměrky zvýšit až k maximální dovolené dávce 3 odměrky denně. Neužívejte déle než 5 dní, bez 7 denní přestávky.

Složení:

Primární složka (4145mg): Arginin-alfa-ketoglutarát, monohydrát kreatinu, beta alanin, kofein, 1,3 dymethylamyl-amin HCI, extrakt bobulí schisandra chinensis.

Další složky:

Kyselina citronová, přírodně identická dochucovadla a aromata, oxid křemičitý, acesulfam draslíku, sukralóza, beta karoten, stearát zeleniny, extrakt vojtěšky, kurkuma

Upozornění:

Produkt je doplňkem stravy a není náhradou pestré stravy.

Nepřekračujte doporučené denní dávkování!!!

Výrobek skladujte mimo dosah dětí!!

Neužívejte v kombinaci s jakýmikoliv jinými zdroji kofeinu (např káva, čaj, energetické nápoje).

Neužívejte při nedostatku spánku, dehydrataci a v extrémních teplotách nad 30 stupňů Celsia.

Produkt je určen pouze pro dospělé zdravé jedince na 18 let, před použitím se poraďte se svým lékařem.

Nepoužívejte tento výrobek, pokud máte nějaké aktuální nebo předcházející zdravotní problémy jakéhokoli druhu. Jako: vysoký nebo nízký krevní tlak, mrtvici, poruch srdečního rytmu nebo bušení srdce, onemocnění štítné žlázy, jater, nebo stavu úzkosti, záchvatů nebo deprese, zvětšení prostaty nebo zápal. Nepoužívejte, pokud kojíte nebo jste těhotná. Nepoužívejte, pokud užíváte IMAO. Pokud se vyskytnou nějaké nežádoucí příznaky, okamžité přerušte jeho užívání a vyhledejte lékaře. Neužívejte víc než 8 - 10 týdnů. Před začátkem jakéhokoliv programu hubnutí, se poraďte se svým lékařem. Tato tvrzení nebyla posouzena podle FDA. Tento produkt není určený na diagnostiku, skreč, léčbu nebo prevenci jakékoli choroby. Výrobce, dovozce a distributor neodpovídají za škody způsobené nevhodným užíváním nebo skladováním.

Spotřebujte do data uvedeného na obalu výrobku.

Skladujte na suchém chladném místě (při pokojové teplotě do 21 stupňů Celsia a relativní vlhkosti do 50%)

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

5
2x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevyplňujte toto pole: