Halo 25mg - 60 Capsules (doplněk stravy)

Co je Halo 25?


Halo25 také prošel názvem Halodrol a složený název Turinabol tento pro-hormon vám poskytne pokročilé budování svalů, ztrátu tuku a zisk síly, tato směs je skvělou alternativou pro ty, kteří již zkusili Epistan a chtějí vyzkoušet něco, co poskytne podobné nebo dokonce lepší výsledky.

Uživatelé mohou očekávat solidní nárůst síly, svalové hmoty, lepší prokrvení a minimální zadržování vody. To umožňuje, že některé svalové zisky, by měli být uchovávány i po cyklu, za předpokladu, že je i nadále udržována dobrá strava a trénink. Rychlý a dramatický nárůst velikosti a síly se obecně nezaznamenávají s přípravkem Halodrol.

Skladem
Kód: 40
Značka: Brawn Nutrition
1 499 Kč –27 % 1 099 Kč
Kategorie: Prohormony/SARMs
Hmotnost: 0.1 kg
brawn nutrition halo halodrol 60cps 25mg
Akce
1 499 Kč –27 %

Jak to působí?


Halo25 byl poprvé představen během olympijských her v letech 1960-70, během této doby Východo-německý tým využil tuto kombinaci na své původní jméno Turinabol, aby ovládl soutěž. Halodrol je 17aa steroid, který se po interakci s 3b-HSD převede na perorální steroid Turinabol přibližně 5%.
Kvůli této nízké konverzi musí být dávky vyšší než jiné 17aa prosteroidy. Nicméně je podezření, že Halodrol má slušnou účinnost bez konverze, protože jsou vidět dobré výsledky i přes relativně nízkou konverzi na Turinabol. Na základě údajů společnosti Vida se zdá, že Halodrol je asi stejně účinný jako testosteron a výrazně méně androgenní.

Komu je produkt doporučen?

Vzhledem k tomu, že sloučenina je derivát DHT, který je zodpovědný za růst svalové a kostní tkáně, stejně jako produkci testosteronu, doporučuje se, aby pouze muži užívali tento přípravek, jelikož ženy mohou trpět nežádoucími vedlejšími účinky v důsledku náhlého přílivu DHT do těla. Tyto vedlejší účinky mohou zahrnovat nežádoucí ztrátu vlasů nebo růst, prohloubení hlasu a dokonce reprodukční problémy, proto nepodporujeme používání halo25 pro ženy.

Dále doporučujeme, aby osoby mladší 21 let neužívaly tento přípravek, protože mohou bránit přirozené produkci testosteronu a mohou způsobit problémy a nežádoucí vedlejší účinky, jako je například potíže při reprodukci a návrat testosteronu zpět na normální úroveň.

Jak produkt užívat?

Jako doplněk stravy, doporučená (výrobcem předepsaná) dávka je 2-4 kapsle denně (50-100mg) po dobu 4-6ti týdnů. Ideální dávka pro začínajicí s halodrolem je 50 mg denně, což se rovná 2 kapsle halodrolu / halo25 denně.

Pro pokročilejší uživatele je dávka až 75-100 mg, která by rovnala 3-4 kapsle halodrolu / halo25 denně.

Měli byste denní dávku rozdělit na 2-4, například si vezměte první dávku ráno zároveň s podporou cyklu a druhou kapsuli večer zároveň s vaší podporou cyklu.

Chraňte se

Doporučujeme vám, abyste přijali nezbytná opatření pro případné nežádoucí účinky.

Jedna z nejnaléhavějších opatření je ochrana jater, protože Halodrol / Halo25 je methylován.

Vedle zvyšování příjmu vody doporučujeme používat doplňky, které pomáhají chránit játra.  pro maximální ochranu doporučujeme použít Silymarin Premium

Po cyklu

Doporučujeme použít verzi  PCT complete, lze kombinovat s TST boosterem

Složení:

Hlavní složka v jedné kapsli
4-chloro-17a-methyl-4ene-3, 17 diol 25mg

Další složky: rýžová mouka, želatina (pouzdro kapsle)

Důležitá upozornění:

Výrobek je doplňkem stravy a nenahrazuje pestrou vyváženou stravu.

Není vhodný pro těhotné a kojicí ženy.

Není vhdoný pro mladší 21 let.

Uchovávejte mimo dosah dětí.

Nepřekračujte doporučenou denní dávku !

Neužívejte v kombinaci s jakýmikoliv jinými zdroji kofeinu (např káva, čaj, energetické nápoje).

Neužívejte při nedostatku spánku, dehydrataci a v extrémních teplotách nad 30 stupňů Celsia.

Spotřebujte do data uvedeného na obalu, skladujte při pokojové teplotě a relativní vlhkosti do 50 %

Před použitím jakéhokoli doplňku stravy se vždy poraďte se svým lekářem a při zaznamenání jakýkoli zdravotních problémů okamžitě přerušte užívání doplňku a vyhledejte svého lékaře.

Neužívejte pokud trpíte dědčnými nebo jinými vadami srdeční činnosti, onemocnění štítné žlázy, cukrovkou, vysokým krevním tlakem, depresí či jiným psychiatrickým stavem, glaukomem, rozšířením prostaty nebo potížemi s močením, pokud užívatá inhibitor monoaminooxidázi (maoi nebo jakíkoli jiný lečivý přípravek na bázy efedrinu, pseudoefedrinu nebo fenylpropanolamin. Neužívejte spolu s léky proti kašli, alergii astmatu nebo regulaci hmotnosti. Neužívejte spolu s alkoholem a stimulanty.

5
1x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevyplňujte toto pole:
5
S Avatar autora | 3.11.2018
Tento přípravek neobsahuje halodrol
A Avatar autora Administrator (Administrátor) 5.11.2018
Dobrý den, původní složení Halo 25 bylo upraveno tak, aby splňovalo normy, popisek výrobku bude v nejbližších dnech upraven