Brawn Nutrition Trena-V

rena-V Brawn Nutrition
Trena-V od společnosti Brawn Nutrition s dobře známou účinnou látkou trenbolon pro rychlé budování svalů a extrémní ztrátu tuku. Brawn Nutrition Trena-V je nemetylovaný prohormon, a proto se nemůže převést na estrogen. Použitím Trena-V dosáhnete definované svalové hmoty s masivním spalováním tuků a extrémním nárůstem síly. Charakteristikou Brawn Trena-V je zvýšená agresivita při tréninku a zkrácené doby zotavení, kde jsou možné zkrácené přestávky.
Trena-V je všestranná účinná látka, kterou lze díky svým extrémně vysokým anabolickým složkám použít jak při budování hmoty, tak při dietě. Vysoce doporučeno pro začátečníky a pokročilé kulturisty.

Skladem
Kód: 889
1 090 Kč
Kategorie: Prohoromony

Výhody výživy Trena-V Brawn:
pro budování vysoce kvalitních svalů
podporuje definované budování svalů
svalové hmoty
zvýšená agresivita během tréninku
nemůže aromatizovat na estrogen
extrémně zvyšuje tvrdost svalů
je ideální pro hromadnou a definiční fázi
dělá svaly vypadat suché
urychluje regeneraci a neustále zvyšuje sílu
je nejlepší prohormon pro přípravu na soutěž
pro vynikající výsledky ve stravovací fázi
lze výborně kombinovat s jinými prohormony
Efekt Brawn Nutrition Trena-V:
Účinek přípravku Brawn Nutrition Trena-V je založen na skutečnosti, že není v těle vázán albuminem nebo SHBG (globulin vázající pohlavní hormony). Pro srovnání: Albumin a SHBG váží mezi 96% a 98% vlastního testosteronu v těle. Pokud je testosteron ve vázané formě, není aktivní. Protože Trena-V nelze vázat, je 100% aktivní. Brawn Trena-V znamená velmi kvalitní svalovou hmotu a zvýšenou sílu ve velmi krátké době. Silový vzorec Brawn Trena-V je složka progestin, který se nepřeměňuje na estrogen nebo DHT. Z tohoto důvodu sportovci s Tren dosahují extrémně zlepšeného nárůstu štíhlých a plastických svalů z normální síly a obrovské svalové tvrdosti.

Výsledky s Tren jsou obvykle patrné po 2 týdnech. Brawn Nutrition Trena-V nearomatizuje na estrogen, nelze se bát gynekomastie nebo zadržování vody ve svalové tkáni.

Doporučené použití přípravku Trena-V Brawn Nutrition:
Výrobce doporučuje:
1 až 3 kapsle denně po dobu až 14 týdnů

Požití a použití je na vaše vlastní riziko. Doporučený denní příjem by neměl být překročen. Nevhodné pro osoby mladší 18 let a začátečníky. Neužívejte s alkoholem, drogami nebo léky. Držte mimo dosah dětí. Po otevření skladujte na chladném a suchém místě.

Složky výživy Trena-V Brawn:
Porce: 1 tobolka
Porce: 30-90 porcí
Obsah: 90 tobolek

Estra-4, 9, 11-trien-3, 17-dion: 15 mg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: