ANTI-E COMPLETE 120 CAPS

Brawn Nutrition Anti-E-Complete je nový doplněk kategorie PCT pro sportovce absolvující anabolický cyklus za účelem obnovení přirozené produkce hormonů v těle a homeostázy. Doplněk je bohatý na přísady, které snižují hladinu estrogenu v těle, zároveň detoxikují játra a obnovují správnou hladinu testosteronu. Receptura bohatá na patentované přísady AstraGin a Bioperine.

Skladem
Kód: 877
1 500 Kč –17 % 1 250 Kč
Kategorie: Boostery/PCT
eng pm Anti E Complete 120 caps 3118 1
1 500 Kč –17 %

Sada nejsilnějších inhibitorů aromatázy a selektivní modulátor estrogenových receptorů SERM v jednom produktu!

Ani E-Complete znamená zjevně zvýšené libido a správné fungování oběhového systému. Přípravek poskytuje ideální podmínky pro růst a vývoj svalové hmoty regulací mužského endokrinního systému. Při používání si určitě všimnete zvýšení energie, rychlejší regenerace po úrazech, zvýšení metabolismu a zlepšení kognitivních procesů.

Extrakt E Cottonii - přírodní extrakt z mořských řas bohatý na polyfenoly. Eucheuma cottoni působí jako selektivní modulátor estrogenových receptorů (SERM). Podporuje kontrolu estradiolu snížením aktivity aromatizujícího enzymu. Urychluje ztrátu tukové tkáně a přispívá k budování svalové hmoty.

Brassaiopsis Glomerulata - rostlina je zdrojem inhibitorů aromatázy, které účinně zvyšují produkci testosteronu, inhibují syntézu estrogenu u mužů a regulují fungování endokrinního systému. Rostlina má silný antiestrogenní účinek, což vám umožní zvýšit hladinu testosteronu a udržovat hormonální rovnováhu těla. Kromě toho má rostlina diuretický a antipyretický účinek.

Indol-3-karbinol - derivát indolu přítomný v brukvovitých rostlinách. Ukazuje biologickou aktivitu v kyselém prostředí. Sloučenina snižuje schopnost estrogenů vázat se na estrogenový receptor a snižuje tak jeho aktivitu. Kromě toho má antioxidační účinek, chrání tělo před volnými radikály a zajišťuje hormonální rovnováhu.

Arimistane - velmi silný inhibitor aromatázy (AI), který prostřednictvím řady různých mechanismů přivádí naše tělo do anabolického stavu. Snižuje hladinu kortizolu a estrogenu a současně zvyšuje hladinu volného testosteronu. Uživatelé užívající doplněk si všimli významného zlepšení libida a zlepšení přírůstků síly v tréninku. Při použití redukční diety si navíc můžete všimnout zrychleného spalování tuků.

Acacetin - sloučenina patřící do skupiny flavonoidů, vyskytující se hlavně v rostlinách z hvězd Asteraceae, Violaceae, méně často Lamiaceae, identifikovaná mimo jiné s druhy: Turnera diffusa (Damiana) a Carthamus tinctorius L (světlice světlicová). Jako součást mnoha rostlin používaných v tradiční čínské medicíně podporuje po staletí léčbu mnoha chorob. Acacetin má silný antioxidační účinek, a to přímo i nepřímo tím, že omezuje aktivitu glutathion reduktázy, což vede k udržení požadované hladiny glutathionu. Má analgetické a antipyretické vlastnosti. Vědci prokázali, že je to nejúčinnější přírodní látka, která jasně zlepšuje vaskularizaci a zpevňuje svalovou hmotu. Pomáhá zvyšovat stavbu svalové hmoty, snižuje tělesný tuk, zlepšuje rychlost regenerace a zvyšuje libido.

AstraGin - přírodní sloučenina odvozená z rostlinné složky Panax notoginsen. Urychluje regeneraci svalů a snižuje zánět. ActiGin® navíc zvyšuje hladinu glutathionu v těle. Glutathion je primární antioxidant potřebný k minimalizaci oxidačního stresu. Další výhodou používání ActiGin® je zvýšená syntéza glykogenu ve svalech až o 370%, díky čemuž dochází k nepřetržitému toku glukózy do svalů, což podporuje kontinuální syntézu glykogenu.

Bioperin - extrakt z černého pepře - klíčovou složkou je piperin - nutí nás kýchat, ale také ovlivňuje skutečnost, že hubneme. Vědci provedli studie, které jasně ukazují, že piperin interferuje s působením genů odpovědných za tvorbu nových tukových buněk. Díky piperinu obsaženému v černých semenech lépe vstřebáváme vitamíny B, selen a beta-karoten z potravy. Pepř zlepšuje trávení, dezinfikuje močové cesty, pomáhá bojovat proti zánětu a dokonce snižuje pocit bolesti.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: