Venom v3D, 290g (doplněk stravy)

Venom v3D

Venom je zpátky a silnější než kdy předtím! V3D obsahuje pouze nejúčinnější ingredience, které tě učiní, silnějším a rychlejším, než jso kdy považovali za možné. Bez nžádoucíích účinků nadměrné stimulace, "dojezdů" a závratí. Pocitíš jen sílu, soustředění, energii a pozitivní naladění. aby to vše dohromady. S tímhle preworkoutem rozdrtíš každý trénink, tak jako by byl tím posledním !!!

 

Skladem
Kód: 166
Značka: Brawn Nutrition
899 Kč
Kategorie: nakopávače (pre-workouts)
Hmotnost: 0.3 kg
eng pl Venom 400g 2330 1
Akce Tip

Důležitá upozornění:

Výrobek je doplňkem stravy a nenahrazuje pestrou vyváženou stravu.

Není vhodný pro těhotné a kojící ženy. Není vhodný pro mladší 18ti let. Uchovávejte mimo dosah dětí.

Nepřekračujte doporučenou denní dávku! Neužívejte v kombinaci s jakýmikoliv jinými zdroji kofeinu (např káva, čaj, energetické nápoje).

Neužívejte při nedostatku spánku, dehydrataci a v extrémních teplotách nad 30 stupňů Celsia. Spotřebujte do data uvedeného na obalu, skladujte při pokojové teplotě a relativní vlhkosti do 50 %

Před použitím jakéhokoli doplňku stravy se vždy poraďte se svým lékařem a při zaznamenání jakýkoli zdravotních problémů okamžitě přerušte užívání doplňku a vyhledejte svého lékaře.

Neužívejte, pokud trpíte děděnými nebo jinými vadami srdeční činnosti, onemocnění štítné žlázy, cukrovkou, vysokým krevním tlakem, depresí či jiným psychiatrickým stavem, glaukomem, rozšířením prostaty nebo potížemi s močením, pokud užívatá inhibitor monoaminooxidázi (maoi nebo jakkoli jiný léčivý přípravek na bázi efedrinu, pseudoefedrinu nebo fenylpropanolamin. Neužívejte spolu s léky proti kašli, alergii astmatu nebo regulaci hmotnosti.

 

Způsob užívání a doporučené denní dávkování: jako doplněk stravy užívejte denně 1 porci 30 minut před tréninkem.

Obsah:

Velikost balení: 290 g Porce: 10 g (jedna odměrka) Porcí v balní: 30

Složení:

Horčík, Přírodně identická ochucovadla, kyselina jablečná, oxid silikonu, barvia: FD&C červená č.40

v porci (10 g)   %DDD
Kreatinol-o-fosfát 2000 mg -
Trimethylglycin 2500 mg -
Dlpa 2000 mg -
Citrus aurantium (98%) 50 mg -
Theobromin 300 mg -
AMP Citrát 300 mg -
Kofein 300 mg -
Theanin 200 mg -
Ashawagandha 225 mg -
Pterostilbene 100 mg

-

5
1x
4
1x
3
1x
2
0x
1
0x
Nevyplňujte toto pole:
5
H Avatar autora | 13.3.2019
Velmi milé překvapení, za tu cenu je to skutečná pecka. 6áddné bušení srdce během treninku ani žádný hnusný dojezdy, objednal jsem tři pro mě a kluky ve fitku, nemůžu si stěžovat, SUPER PŘÍSTUP! děkuji eshopu za slevu i vzorky!