TREST 90 CAPS (trestobol)

Trest je jedním z dosud nejsilnějších pro-hormonů. Je to hormon 19Nor, takže je to derivát nandrolonu, a proto podobný trenu. Rozdíl mezi trenbolonem a Trestem spočívá v tom, že trenbolon tento Trest jemně aromatizuje. Taková akce má své výhody a nevýhody.

Momentálně nedostupné
Kód: 776
1 700 Kč –6 % 1 599 Kč
Kategorie: Prohoromony
eng pm Trest 90 caps 37 1
1 700 Kč –6 %

Dobrou zprávou je, že to znamená zvýšenou produkci GH a IGF a další sílu. Na rozdíl od všeobecného přesvědčení může také pomoci s problémy souvisejícími s libido. Stručně řečeno, trest je mnohem silnější než testosteron. Jeho postava je podobná trenbolonu a poklesu, ale schopnost růstu svalů by měla být mnohem větší. S přípravkem Trest lze zacházet jako se samostatným produktem nebo s dalšími prohormony.

Doporučuje se používat alespoň půl hodiny před odjezdem do tělocvičny.

Kromě toho je důležité si uvědomit, že byste neměli překračovat dávku 2 tobolky denně a měli byste je užívat maximálně dva měsíce s měsíční přestávkou mezi cykly.

Pokud je vaším hlavním cílem zvýšit sílu, libido a agresivitu a přesunout tréninky na zcela novou úroveň, Trest je perfektním typem produktu, který byste měli zvážit ve svém arzenálu doplňků.

Vyzkoušeli jsme tento produkt sami a všimli jsme si, že Trest je účinný prohormon, který nám pomohl posílit sílu a úroveň agresivity ve výcviku. Vzhledem k tomu, že se jedná o výsledky, které jsme zažili, můžeme říci, že tento produkt může být ještě silnější v akci, pokud je kombinován s jinými prohormony. A co víc, zisky, které získáte pomocí doplňku Trest, budou viditelné pouhým okem.

Dávkování:

Od 2-3 tablet denně.

AKTIVNÍ SLOŽKY
Jedna porce 1 kapsle
Počet porcí v balení 90

Obsah v jedné tobolce:

17p-hydroxy-7a-methylester-4-en-3-on 15 mg

Upozornění

  • Doplněk stravy.
  • Vhodné pro sportovce.
  • Není určeno pro děti, těhotné a kojící ženy by měly konzultovat užívání s lékařem.
  • Nepřekračujte doporučenou denní dávku.
  • Není určeno jako náhrada pestré stravy.
  • Uchovávejte mimo dosah dětí.
  • Skladujte v suchu a chladu při teplotě do 25°C.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: