Tren 90caps. (doplněk stravy)

Co je Trenavar?

Trenavar / Tren10 je směs, která je velmi účinná pro rýsovací cyklus. Ti, kteří užívají trenavar / tren 10, mohou očekávat obrovské výsledky, protože tato sloučenina pracuje na snížení viscerálního tuku, snížení nadýmání, snížení kortizolu a zvýšení prokrvení. Očekávejte masivní rýsovací potenciál.

Skladem
Kód: 49
Značka: Brawn Nutrition
1 349 Kč –15 % 1 149 Kč 999,13 Kč bez DPH
Kategorie: Prohormony/SARMs
Hmotnost: 0.1 kg
brawn tren 850
Akce Tip
1 349 Kč –15 %

 

Jak to působí?

Jedná se o sloučeninu podobnou trenbolonu. Na rozdíl od předchozího "tren", tento se ve skutečnosti převádí v těle na trenbolon. Předchozí "tren" PH převeden strukturně je podobný - ale výrazně slabší dienolon. Přeměna na trenbolon by měla být vysoká, takže účinky by měly být shodné s injekční formou - s výjimkou slavného "kašle z trenu". Bez ohledu na vysvětlení pro "kašel z trenu" (a mnoho z nich bylo navrženo), protože je to reakce na náhlý parenterální zavedení některé sloučeniny přímo do těla, je velmi nepravděpodobné, že by nějaká orálně podávaná sloučenina měla stejný účinek.

Trenavar pracuje s cílem zaměřit na 17b-HSD1 a pak hydrogenuje sloučeninu na přeměnu ve vašem těle na trenbolon, takže očekávejte velmi podobné výsledky jako u anabolické sloučeniny trenbelonu.

Komu je produkt doporučen?

Každému, kdo chce maximalizovat svůj rýsovací cyklus a zvýšit svůj maximální potenciál těla. Vliv přípravku Trenavar v těle může také ovlivňovat hormony, takže je doporučeno, abyste byli starší 21 let k užívání přípravku.

Jak produkt užívat?

Jako doplněk stravy,1-3 kapsle denně (30-90mg) po dobu 4-6ti týdnu. I když je výzkum v tomto směru smíšený, obecná doporučená dávka TRENU pro začínajicí je 30-60 mg denně, nejlépe rozdělit na dvě dávky, aby se zajistilo, že sloučenina zůstane plně aktivní ve vašem systému a bude dosaženo všech výhod.

Pro pokročilejší uživatele může být dávka zvýšena na 90 mg denně, ale doporučujeme, aby to bylo jen krátké časové období.

Měli byste denní dávku rozdělit na 2-3, například si vezměte první dávku ráno zároveň s podporou cyklu a druhou večer zároveň s vaší podporou cyklu Silymarin Premium.
Chraňte se
Doporučujeme vám, abyste přijali nezbytná opatření pro případné nežádoucí účinky.

Jedna z nejnaléhavějších opatření je ochrana jater, protože Trenavar / Tren10 je methylován.

Zároveň se zvyšováním příjmu vody doporučujeme používat doplňky, které pomáhají chránit játra jako například Silymarin Premium

Po cyklu

Doporučujeme použít verzi PCT complete, je možné kombinovat s TST boosterem.

Složení:

Hlavní složka v jedné kapsli
Estra-4, 9-Diene-3, 17-Dione 30 mg

Ostatní složky: rýžová mouka, želatina (pouzdro kapsle)

Důležitá upozornění:

Výrobek je doplňkem stravy a nenahrazuje pestrou vyváženou stravu.

Není vhodný pro těhotné a kojicí ženy.

Není vhdoný pro mladší 21 let.

Uchovávejte mimo dosah dětí.

Nepřekračujte doporučenou denní dávku !

Neužívejte v kombinaci s jakýmikoliv jinými zdroji kofeinu (např káva, čaj, energetické nápoje).

Neužívejte při nedostatku spánku, dehydrataci a v extrémních teplotách nad 30 stupňů Celsia.

Spotřebujte do data uvedeného na obalu, skladujte při pokojové teplotě a relativní vlhkosti do 50 %

Před použitím jakéhokoli doplňku stravy se vždy poraďte se svým lekářem a při zaznamenání jakýkoli zdravotních problémů okamžitě přerušte užívání doplňku a vyhledejte svého lékaře.

Neužívejte pokud trpíte dědčnými nebo jinými vadami srdeční činnosti, onemocnění štítné žlázy, cukrovkou, vysokým krevním tlakem, depresí či jiným psychiatrickým stavem, glaukomem, rozšířením prostaty nebo potížemi s močením, pokud užívatá inhibitor monoaminooxidázi (maoi nebo jakíkoli jiný lečivý přípravek na bázy efedrinu, pseudoefedrinu nebo fenylpropanolamin. Neužívejte spolu s léky proti kašli, alergii astmatu nebo regulaci hmotnosti. Neužívejte spolu s alkoholem a stimulanty.