ZION LABS T-6 60 kapslí

T-6 (doplněk stravy)
Tento produkt je extrémní spalovač tuků na základě Ephedra extraktu, který je velmi populární. Velmi výkonný mix stimulantů, který obsahuje i výtažek z Ephedra listů, kofein a kůry z bilé vrby (Aspirin) A extra přídavkem DMAA je extrémně silný a bude splňovat i požadavky nejnáročnějších  kulturistů a sportovců.
Produkt pomáha potlačit chuť do jídla a zároveň výrazně zvýšit vaší energetickou hladinu. 
 
Jak  používat produkt ?
 
Jako doplněk stravy. Začínejte  s jednou dávkou denně a postupně dávku zvyšujte  až na  max 2 tablety denně. Ideální je používat spalovač po dobu 8 týdnů a potom si dát malou přestávku. Přestávka by měla byt alespoň 10 dní. 
 
Skladem
Kód: 202
Značka: T6-Labs
799 Kč 694,78 Kč bez DPH
Kategorie: Spalovače tuků
Hmotnost: 0.1 kg
Bez názvu
Akce Tip
SLOŽENÍ : v 1 tb.                        Balení obsahuje 60 tb. 
 
Ephedra Extrakt  30 mg.
Kofein               250 mg. 
Aspirin              150 mg. 
1,3 DMAA          50 mg.
 

Důležitá upozornění:

Výrobek je doplňkem stravy a nenahrazuje pestrou vyváženou stravu.

Není vhodný pro těhotné a kojicí ženy.

Není vhdoný pro mladší 21 let.

Uchovávejte mimo dosah dětí.

Nepřekračujte doporučenou denní dávku !

Neužívejte v kombinaci s jakýmikoliv jinými zdroji kofeinu (např káva, čaj, energetické nápoje).

Neužívejte při nedostatku spánku, dehydrataci a v extrémních teplotách nad 30 stupňů Celsia.

Spotřebujte do data uvedeného na obalu, skladujte při pokojové teplotě a relativní vlhkosti do 50 %

Před použitím jakéhokoli doplňku stravy se vždy poraďte se svým lekářem a při zaznamenání jakýkoli zdravotních problémů okamžitě přerušte užívání doplňku a vyhledejte svého lékaře.

Neužívejte pokud trpíte dědčnými nebo jinými vadami srdeční činnosti, onemocnění štítné žlázy, cukrovkou, vysokým krevním tlakem, depresí či jiným psychiatrickým stavem, glaukomem, rozšířením prostaty nebo potížemi s močením, pokud užívatá inhibitor monoaminooxidázi (maoi nebo jakíkoli jiný lečivý přípravek na bázy efedrinu, pseudoefedrinu nebo fenylpropanolamin. Neužívejte spolu s léky proti kašli, alergii astmatu nebo regulaci hmotnosti. Neužívejte spolu s alkoholem a stimulanty.