Brawn nutrition - Pct complete 90cpd

Brawn Pct complete 90 caps. je komplexní produkt určen do období po vysazení prohormonů. Obsahuje složky napomáhající obnovovat hladinu testosteronu, je silně anti-estrogenní, pomáhá regenerovat játra a chrání zdraví srdce a prostaty.

Benefity  PCT:

 • ALL in ONE formule do PCT
 • Posiluje sekreci testosteronu
 • Regeneruje játra
 • Ochraňuje srdce a prostatu
Skladem
Kód: 235
Značka: Brawn Nutrition
949 Kč
Kategorie: Prohoromony
Hmotnost: 0.1 kg
eng pl Pct Complete 90 caps 272 1
Novinka

Už vícekrát jsem v našich článcích popisovali důležitost PCT. PCT je zkratka z anglického slovního spojení post-cycle-therapy.Jedná se o období po vysazení prohormonových produktů. Toto období je charakteristické poklesem sekrece vlastního TST, zvýšenou hladinou estrogenu a celkovým zhoršením kondice, pokud necháme organismus zcela bez podpory. Tak jako je naší snahou v cyklech nabrat co nejvíce svalové hmoty, stejně zodpovědně musíme přistupovat ik období PCT, protože právě toto období rozhoduje, kolik z drahocenné hmoty udržíme.

V praxi jsou známy případy a poměrně často se stává, že zejména začátečníci a mladí lidé nemyslí na období po a tělo nechají doslova přirozeně zničit. Hlavním cílem této fáze je maximalizovat vylučování TST přirozenou cestou a obnovit zdraví jater. Máme dvě cesty, obstarat si nějaký dostupný TST booster a pracně si pořídit dostupné medikamenty na obnovu činnosti jater. Druhou, rozhodně dostupnější, diskrétnější a zejména ekonomičtější možností je koupě  PCT. Nic jiného už potřebovat nebudete. Brawn Pct complete je vhodný produkt nejen po cyklech s prohormón, ale i po AS cyklech, kdy nahrazují produkty typu clomid nebo tamoxifen.

 

PCT je termín, který se odvolává na produkty, které následují po prohormonovom cyklu. V tomto období je hlavním úkolem opět nastartovat přirozenou produkci TST a zároveň regulovat estrogen. V období, kdy člověk užívá prohormony, je potlačena vlastní produkce hormonů. Jedná se zejména o TST. Tělo se snaží tento stav vyrovnat a zvyšuje hladinu estrogenu. Po skončení cyklu může vaše produkce TST klesnout na nulu. Hlavním úkolem je, aby vaše tělo začalo pracovat na tom, aby se hodnoty TST dostali tam, kde mají být. Musíte si uvědomit, že iv období PCT, když se budete snažit znovu nakopnout TST máte vysokou hladinu estrogenu.

PCT je nejdůležitější věc, kterou musíte po prohormónovom cyklu udělat. Protože přebytek estrogenu a nízká hladina TST může vaše tělo doslova zničit. Ztratíte všechny získané svaly, můžete mít problémy s libidem, u někoho se může objevit gynekomastie, podráždění, deprese nebo extrémní únava.

To jsou důvody, proč je PCT nejdůležitější částí prohormónového cyklu. Je nutné ho aplikovat po každém cyklu! Nejen kvůli znovu nastartování hormonů vašeho těla, ale také z důvodu ochrany jater a srdce.

Použití:

jako doplněk stravy, doporučená denní dávka: 3 kapsle.
Dávek v balení: 30

Upozornění

 • Doplněk stravy.
 • Vhodné pro sportovce.
 • Není určeno pro děti, těhotné a kojící ženy by měly konzultovat užívání s lékařem.
 • Nepřekračujte doporučenou denní dávku.
 • Není určeno jako náhrada pestré stravy.
 • Uchovávejte mimo dosah dětí.
 • Skladujte v suchu a chladu při teplotě do 25°C.Složení v jedná porci (třech kapslích):
Bacopa Monnieri 300 mg
Ksm-66 ashwagandha 600 mg
Fosfatidylserin 500mg
Extrakt rhodiola rosea 300mg 

3,3 Diindolydopamin 200 mg
Biopernin 10 mg
N-Coumaroyldopamin 50 mg

ostatní složky: oxidkremičitý, želatinové pouzdro kapsle, stearát hořečnatý

Důležitá upozornění: Výrobek je doplňkem stravy a nenahrazuje pestrou vyváženou stravu. Není vhodný pro těhotné a kojicí ženy. Není vhodný pro mladší 21 let. Uchovávejte mimo dosah dětí. Nepřekračujte doporučenou denní dávku! Neužívejte v kombinaci s jakýmikoliv jinými zdroji kofeinu (např. káva, čaj, energetické nápoje). Neužívejte při nedostatku spánku, dehydrataci a v extrémních teplotách nad 30 stupňů Celsia. Spotřebujte do data uvedeného na obalu, skladujte při pokojové teplotě a relativní vlhkosti do 50 %

Před použitím jakéhokoli doplňku stravy se vždy poraďte se svým lékařem a při zaznamenání jakýkoli zdravotních problémů okamžitě přerušte užívání doplňku a vyhledejte svého lékaře.

Neužívejte, pokud trpíte děděnými nebo jinými vadami srdeční činnosti, onemocnění štítné žlázy, cukrovkou, vysokým krevním tlakem, depresí či jiným psychiatrickým stavem, glaukomem, rozšířením prostaty nebo potížemi s močením, pokud užívat inhibitor monoaminooxidázi (maoi nebo jakékoli jiný léčivý přípravek na bázi efedrinu, pseudoefedrinu nebo fenylpropanolamin. Neužívejte spolu s léky proti kašli, alergii astmatu nebo regulaci hmotnosti. Neužívejte spolu s alkoholem a stimulanty.

Informace pro alergiky: může obsahovat stopy mléka

 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: