SR9009 60 CAPS

SARM SR9009 je míra založená na stimulačním stimulátoru REV-ERB, který zlepšuje metabolické procesy probíhající v těle a zvyšuje výdaj energie, zvyšuje účinnost redukčního období. Schopnost zintenzivnit přeměnu energetických substrátů na energii vám umožní zvýšit vytrvalost a vytrvalost těla, a tím i rozvoj vzdělávacích příležitostí, zejména v vytrvalostních sportech. Díky vlastnostem zlepšujícím regeneraci těla a vhodnému použití výrobku mohou být výhody jeho užívání také prospěšné lidem, kteří cvičí silové sporty.

Přípravek zvyšuje počet mitochondrií, zlepšuje přeměnu energetických sloučenin a snižuje hladinu inzulínové rezistence, zvyšuje cvičební kapacitu a zlepšuje regeneraci těla po tréninku. SR-9009 stanoví úroveň mnoha ukazatelů zdraví, včetně: glukózy, inzulínu, leptinu, celkového cholesterolu a triglyceridů. Zlepšením metabolického profilu významně podporuje udržení dobrého zdraví, zejména kardiovaskulárního systému.

Skladem
Kód: 785
1 700 Kč –12 % 1 499 Kč 1 499 Kč bez DPH
Kategorie: SARMs
eng pm Sr9009 60 caps 49 1
1 700 Kč –12 %

SR9009 zvyšuje úroveň metabolické aktivity v lidských kosterních svalech. Dotázaní sportovci vybudovali více svalové hmoty a během aerobního tréninku pozorovali o 50% více spalování kalorií. V důsledku použití aktivujících receptorů a a p REV-ERB receptorů se zvyšuje hustota svalů, normalizace lipidového profilu a zlepšená pohoda.

Tento produkt je ideální pro lidi v období redukce, které počítají s chováním vyvinuté svalové hmoty. SR-9009 je ideální příprava pro sportovce, kteří očekávají maximální odolnost vůči tréninku a zároveň rychlou regeneraci. Dalšími výhodami používání produktu jsou zlepšení celkové pohody.
AKTIVNÍ SLOŽKY Sr9009
Jedna porce 1 kapsle
Porce v balení 60
Balení: 60 tobolek
Obsah v 1 porci (1 tobolka) včetně:
Ethyl 3 - (((4-chlorbenzyl) (((5-nitrothiofen-2-yl) methyl) amino) methyl) pyrrolidin-1-karboxylát 20 mg