SMART MOOD

Brawn Smart Series představuje nový produkt Smart Mood. Protože většina nootropik byla odstraněna z evropského trhu, zákazníci požadovali produkt, který vyvolával účinky, ale neměl žádné vedlejší účinky. Produkt je vhodný pro použití u mužů a žen, Smart Mood vás po celý den uvede do pozitivní, uvolněné nálady a na rozdíl od jiných nootropů nezpůsobí po několika hodinách od první dávky pokles energie a pohody. Přirozená dávka pozitivního myšlení každý den, kdy a kde ji potřebujete!

Smart Mood - je určen pro lidi, kteří zažívají výkyvy nálad, depresi, stres a problémy se spánkem nebo všem negativům funkce mozku. Proto Brawn Smart Series vytvořila úžasný produkt, který propaguje pozitivní náladu, podporuje soustředění,  vstřebávaní znalosti a pocit úlevy.

Skladem
Kód: 791
699 Kč
Kategorie: Regenerace
eng pm Smart Mood 773 1
Novinka

P-5-P (pyridoxal-5-fosfát) - také známý jako vitamin B6, který přispívá k řádnému fungování nervového systému. Je také důležitým kofaktorem při produkci norepinefrinu, dopaminu, serotoninu a GABA neurotransmiterů. To vše ovlivňuje vyšší kognitivní funkce: paměť, řeč, koncentrace, myšlení a pozitivní náladu. Kromě těchto funkcí se podílí na metabolismu aminokyselin. Podporuje normální metabolismus energie díky lepšímu využití glykogenu.

Niacin (vitamin B3) - tzv. Vitamin pro mozek, hraje důležitou roli ve své práci, protože stimuluje produkci energie v mozku a zlepšuje přenos impulsů v mozku. Zlepšuje dlouhodobou a krátkodobou paměť, schopnost myslet, náladu a klidný spánek.

Snižuje hladinu cukru v krvi, čímž snižuje riziko kardiovaskulárních chorob, odstraňuje volné radikály, které mají negativní dopad na naše tělo a procesy, které se v něm vyskytují.

Methylkobalamin (Methylkobalamin) - je ve vodě rozpustný vitamin B, který je důležitý v metabolismu uhlohydrátů a produkci energie. Hraje také důležitou roli při vytváření zdravých červených krvinek.

Methylcobalamin je aktivní koenzym analogů vitaminu B12, které jsou nezbytné pro růst a replikaci buněk.

Hlavní výhody vitaminu B12:

1. Snižuje hladinu homocysteinu, který je důležitý pro zdraví srdce;

2. vyžaduje bdělost a další kognitivní funkce;

4. Podporuje dobrý spánek a náladu.

Methylfolate (vitamin B9) - je v našem životě nezbytný. Hraje důležitou roli v procesu replikace DNA, budování a udržování zdravých buněk a je také nezbytná pro syntézu neurotransmiterů, jako je serotonin, dopamin a norepinefrin. Jsou zodpovědní za dobrou náladu, správný spánek a rozvoj kognitivních funkcí. Je to také jediná forma kyseliny listové, která je schopna překročit hematoencefalickou bariéru.

AKTIVNÍ KOMPONENTY Smart Mood
Jedna kapsle z části 2
Počet porcí v balení 30
Balení: 60 tobolek
Obsah v 1 porci (2 tobolky) vč.
P-5-P 300 mg
Niacinamid 500 mg
Methylcobalamin 12,5 mg
Methylfolát 7,5 mg

Dávkování:

2 tobolky ráno

Upozornění

  • Doplněk stravy.
  • Vhodné pro sportovce.
  • Není určeno pro děti, těhotné a kojící ženy by měly konzultovat užívání s lékařem.
  • Nepřekračujte doporučenou denní dávku.
  • Není určeno jako náhrada pestré stravy.
  • Uchovávejte mimo dosah dětí.
  • Skladujte v suchu a chladu při teplotě do 25°C.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: