SMART FOCUS

Vysoká účinnost duševní práce je pro mnoho z nás velmi důležitá. Je však prakticky nemožné, aby mozek každý den pracoval na svém vrcholu a každý den vykazoval dobrý výkon bez známek únavy. Pro většinu z nás ve stavu stresu je téměř nereálné zaměřit se a rychle si zapamatovat velké množství informací v relativně krátkém časovém období.

Cílem programu Smart Focus je zlepšit efektivitu mozku a minimalizovat faktory související se snížením jeho výkonnosti. Složky použité v tomto produktu vám otevřou nové příležitosti už po 10 minutách po užití Smart Focus.

Skladem
Kód: 797
849 Kč
Kategorie: Regenerace
eng pm Smart Focus 774 1 (1)
Novinka

Acetyl L-karnitin - je aminokyselina, která umožňuje tělu přeměnit tuk na energii. Podílí se také na různých procesech, které regulují fungování svalů, srdce a mozku. Acetyl L-karnitin zvyšuje uvolňování dopaminu. To vše přímo ovlivňuje způsob, jakým jsou řeč, myšlení, nálada a paměť na všech úrovních. Tato aminokyselina se v zásadě používá k léčbě různých kognitivních poruch, například může pomoci v boji proti depresi.

Pureenergy - patentovaná receptura, která kombinuje kofein a Pterostilbene.

Kofein - působí na centrální nervový systém, zvyšuje hladinu energie, zlepšuje kognitivní funkce, náladu a koncentraci. Působí jako sympatomimetikum, zvyšuje aktivitu sympatického nervového systému, zvyšuje hladinu adrenalinu v krvi, rozšiřuje krevní cévy zásobující svaly větším množstvím živin, zvyšuje hladinu glukózy v krvi mastnými kyselinami.

Pterostilben - má výrazné antioxidační vlastnosti, snižuje hladinu glukózy v krvi a zvyšuje citlivost na inzulín. Méně cukru (glukózy) = rychlá ztráta tuku. Tato složka přispívá ke zlepšení paměti na všech úrovních, snižuje stres a zlepšuje náladu stimulací produkce dopaminu.

P-5-P (pyridoxal-5-fosfát) - také známý jako vitamin B6, který přispívá k řádnému fungování nervového systému. Je také důležitým kofaktorem při produkci norepinefrinu, dopaminu, serotoninu a GABA neurotransmiterů. To vše ovlivňuje vyšší kognitivní funkce: paměť, řeč, koncentrace, myšlení a pozitivní náladu. Kromě těchto funkcí se podílí na metabolismu aminokyselin. Podporuje normální metabolismus energie díky lepšímu využití glykogenu.

Niacin (vitamin B3) - tzv. Vitamin pro mozek, hraje důležitou roli ve své práci, protože stimuluje produkci energie v mozku a zlepšuje přenos impulsů v mozku. Zlepšuje dlouhodobou a krátkodobou paměť, schopnost myslet, náladu a klidný spánek.
Snižuje hladinu cukru v krvi, snižuje riziko kardiovaskulárních chorob, odstraňuje volné radikály, které mají negativní dopad na naše tělo a procesy, které se v něm vyskytují.

Methylkobalamin (Methylkobalamin) - je ve vodě rozpustný vitamin B, který je důležitý v metabolismu uhlohydrátů a produkci energie. Hraje také důležitou roli při vytváření zdravých červených krvinek.

Methylcobalamin je aktivní koenzym analogů vitaminu B12, které jsou nezbytné pro růst a replikaci buněk.

Hlavní výhody vitaminu B12:

1. Snižuje hladinu homocysteinu, který je důležitý pro zdraví srdce;

2. vyžaduje bdělost a další kognitivní funkce;

4. Podporuje dobrý spánek a náladu.

Methylfolate (vitamin B9) - je v našem životě nezbytný. Hraje důležitou roli v procesu replikace DNA, budování a udržování zdravých buněk a je také nezbytná pro syntézu neurotransmiterů, jako je serotonin, dopamin a norepinefrin. Jsou zodpovědní za dobrou náladu, správný spánek a rozvoj kognitivních funkcí. Je to také jediná forma kyseliny listové, která je schopna překročit hematoencefalickou bariéru.

AKTIVNÍ KOMPONENTY Smart Mood
Jedna kapsle pro jednu část
Počet porcí v balení 30
Balení po 120 tobolkách
Obsah v 1 porci (4 tobolky) vč.
Acetyl-l-karnitin arginát dihydrochlorid 1500 mg
P-5-P 100 mg
Pureenergie 200 mg
Methylcobalamin 1 mg
Methylfolát 1 mg

Upozornění

  • Doplněk stravy.
  • Vhodné pro sportovce.
  • Není určeno pro děti, těhotné a kojící ženy by měly konzultovat užívání s lékařem.
  • Nepřekračujte doporučenou denní dávku.
  • Není určeno jako náhrada pestré stravy.
  • Uchovávejte mimo dosah dětí.
  • Skladujte v suchu a chladu při teplotě do 25°C.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: