SARM YK-11 liquid (10mg/ml) 30ml

Umbrella-labs-logo-full-red-white-6bedbbde

Využití pro výzkumné účely. Produkty SARMS nejsou doplňky stravy a jejich prodej je pouze k výzkumným účelům. Zde uvedené informace jsou převzaty od výrobce a ukazují na vědecky ověřené výhody tohoto produktu při jeho teoretickém využití.

Foto je pouze ilustrační! produkty jsou balené v modré skleněné lahvičce, čímž mají lepší ochranu před světlem.

YK 11 zadržuje ve svalových buňkách follistatin  ( víc jak DHT – silný inhibitor myostatinu). YK 11 to dělá prostřednictvím recptorů androgenů. Follistatin (známý také pod názvem aktivin-vázající protein) je autokrinní glykoprotein kódovaný FST genem, který je produkován téměř ve všech tkáních. Jeho primární funkcí v těle je bioneutralizácia členy rodiny TGF-β proteinů, se zvláštním zaměřením na activin a parakrinné hormony.

Liquid​!!!

-snadné a přesné dávkování

-extrémně rychlá vstřebatelnost

-nižší toxicita pro játra

-až o 60%  účinnější k poměru na mg.

Skladem
Kód: 743
Značka: UMBRELLA Labs
1 699 Kč
Kategorie: SARMs
Hmotnost: 0.2 kg
yk11
Akce Novinka Tip

Použití:
pro výzkumné účely, skladujte na suchém místě při pokojové teplotě mimo dosah dětí.

Složení, v jedné kapsli:  
Hlavní složka 10mg/ml

17,20E)-17,20-?[(1-methoxyethylidene)bis(oxy)]-3-oxo-19-Norpregna-4,20-diene-21-carboxylic acid, methyl ester

Ostatní složky
stearan hořečnatý, želatinové pouzdro kapsle.

 

Japonští vědci realizovali experiment na novém SARMs produktu pod názvem YK11, o kterém se hovoří, že je nejsilnější mezi všemi.

– YK 11 se  váže na androgenní receptory, ale selektivním způsobem, bez rizika negativních vedlejších účinků jako je růst ochlupení, růst prostaty a zvýšení agresivity.

– YK 11 byl testován na svalových buňkách, ale ne na laboratorních zvířatech.

YK 11 zadržuje ve svalových buňkách follistatin  ( víc jak DHT – silný inhibitor myostatinu). YK 11 to dělá prostřednictvím recptorů androgenů.Follistatin (známý také pod názvem aktivin-vázající protein) je autokrinní glykoprotein kódovaný FST genem, který je produkován téměř ve všech tkáních. Jeho primární funkcí v těle je bioneutralizácia členy rodiny TGF-β proteinů, se zvláštním zaměřením na activin a parakrinné hormony. To, co dělá YK 11 tak vyjímečným je jeho vlastnost působit jako účinný inhibitor myostatinu. Pokud je myostatinu v těle hodně, blokuje to růst a tvorbu svalové hmoty, Blokováním myostatinu můžete zvýšit svůj genetický potenciál a tím budovat obrovské svaly.

– S věkem produkce Follistatinu v těle klesá, čímž se naopak zvyšují  nežádoucí účinky myostatinu. Myostatín kromě toho, že brzdí růst svalové hmoty, rovněž regeneruje buňky v tukové tkáni. Aprotože tělo začne na regeneraci tělesného tuku využívat vlastní endogenní proteiny a volné aminokyseliny, nakonec počet svalových vláken s věkem výrazně a stále klesá. To je pravý důvod, proč se lidé ve stáří stávají „plní a obézní“ (hromadí se u nich tuk), a mají naopak nedostatek svalové hmoty.

Pozitivní účinky:

– Výrazně zvyšuje růst svalové hmoty a síly (blokováním účinků myostatinu) -podporuje hyperplazii (růst nových svalových buněk) a aktivní hypertrofii (zvětšování objemu svalových buněk).

– Má silné anabolické účinky (při současné androgenní aktivity), užívání YK 11 vede k svalové hyperplazii (růstu nových svalových vláken) a aktivní  hypertrofii (zvětšování objemu stávajících svalových vláken)

– Má silnou schopnost udržet u sportovců ve formě s masivní svalovou hmotou i přesto, že přestali sportovat

–  Výrazně zvyšuje výkonnost , podporuje spalování tělesného tuku

Negativní účinky:

 – Při přiměřeném dávkování je YK-11 úplně bezpečný a neškodný pro lidský organismus.

Doporučené dávkování:

– Doporučená dávka je 5-10mg denně.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: