SARM Testolone (RAD- 140) liquid (20mg/ml) 30ml

Umbrella-labs-logo-full-red-white-6bedbbde

SARMs RAD 140 (Testolone), využití pro výzkumné účely. Produkty SARMS nejsou doplňky stravy a jejich prodej je pouze k výzkumným účelům. Zde uvedené informace jsou převzaty od výrobce a ukazují na vědecky ověřené výhody tohoto produktu při jeho teoretickém využití.

Foto je pouze ilustrační! produkty jsou balené v modré skleněné lahvičce, čímž mají lepší ochranu před světlem.

Je jeden z posledních a nejnovějších SARMs (selective androgen receptors modulator). Jeho užívání vede k významnému v rátké době k přírůstku svalové a ke zvýšení síly, rychlosti a výdrže při intenzivním cvičení. Zároveň má Rad 140 absolutně nejmenší androgenní účinky ze všech SARMs.

Liquid​!!!

-snadné a přesné dávkování

-extrémně rychlá vstřebatelnost

-nižší toxicita pro játra

-až o 60%  účinnější k poměru na mg.

Skladem
Kód: 740
Značka: UMBRELLA Labs
1 699 Kč
Kategorie: SARMs
Hmotnost: 0.2 kg
rad 140 (2)
Akce Novinka Tip

Použití:
pro výzkumné účely, skladujte na suchém místě při pokojové teplotě mimo dosah dětí.

Složení, v jedné kapsli:  
Hlavní složka 20mg/ml 2-chloro-4-[[(1R,2S)-1-[5-(4-cyanophenyl)-1,3,4-oxadiazol-2-yl]-2-hydroxypropyl]amino]-3-methylbenzonitrile
Ostatní složky
 

 

RAD 140Vykazuje vynikající afinitu kandrogennímu receptoru (Ki = 7 nM) jakož i dobrou selektivitu k nukleárním receptorům jiných steroidních hormonů. Anabolický efekt je ve srovnání s testosteronem  o 20 % silnější, ovšem bez nežádoucích a nepříznivých účinků. Jeho mimořádně příznivý poměr anabolického a androgenního efektu s fantastickou hodnotou 90 : 1 je nepřekonatelný nejen u steroidů, ale i u jiných SARMs. Nepříznivé androgenní účinky jsou v zásadě zcela vyloučeny.

– RAD 140 má silný neuroprotektivní účinek. Poslední výzkum ukazuje jeho lepší selektivitu k jemným tkáním a snížené androgenní efekty ve srovnání s konkurenčními sloučeninami SARMs. RAD 140 je rovněž studován v souvislosti s neuroprotekcí: důležitou nervovou akcí endogenních androgenů, což je důležité pro zdravé nervy a odolnost proti neurodegenerativním chorobám a zároveň být tak účinný jako testosteron při snižování úmrtnosti buněk způsobenou poškozeními apoptózy.

– RAD 140 pracuje selektivně pouze ve svalstvu.

– Zesiluje anabolické účinky testosteronu, avšak snižuje androgenní účinky testosteronu na prostatu – dokáže zvýšit účinnost a bezpečnost testosteronových cyklů.

Pozitivní účinky:

– Silný anabolický efekt vede k budování masivní a zároveň kvalitní svalové hmotě a zlepšení síly, vytrvalosti  a výkonnosti

– Velmi silná anabolická / androgenní aktivita v poměru 90:1, všechny nepříznivé adrenergní účinky jsou v podstatě zcela eliminované

– Zlepšuje tvrdost svalů, kvalitu, definici, topografii a hustotu

– Celkově vede k velmi dobré regeneraci a výrazně zlepšuje vaši fyzickou kondici

– Vynikající afinita na androgenní receptor (Ki = 7 nM) a dobrá selektivita na jiné steroidní hormonální receptory – produkt se silnějším anabolickým účinkem než testosteron, avšak bezpečný

– I menší dávky Rad 140 již mají výrazný anabolický efekt

Negativní účinky:

– Jedním z nejpřitažlivějších aspektů RAD 140 a všech SARMs obecně je nepřítomnost vedlejších účinků, které z těchto produktů činní některé z nejbezpečnějších léků zvyšujících výkon (PED).

Příklad dávkování:

– Optimální dávky se pohybují v rozmezí 20-30mg za den.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: