SARM Ostarine (MK- 2866) liquid (20mg/ml) 30ml

Umbrella-labs-logo-full-red-white-6bedbbde

Ostarine - využití pro výzkumné účely. Produkty SARMS nejsou doplňky stravy a jejich prodej je pouze k výzkumným účelům. Zde uvedené informace jsou převzaty od výrobce a ukazují na vědecky ověřené výhody tohoto produktu při jeho teoretickém využití.

Foto je pouze ilustrační! produkty jsou balené v modré skleněné lahvičce, čímž mají lepší ochranu před světlem.

Ostarine je zdaleka nejoblíbenější produkt SARM, který je používán mnoha uživateli jak v rýsovacích tak i objemových cyklech, ať už je užíván jako samostatný výrobek nebo souběžně s jiným prohormonem / probolikem, není zde důvod, proč by jej nemohl užívat kdokoliv.

Ti, kteří užívají přípravek Ostarine, mohou očekávat lepší cyklus, mohou také očekávat vyšší míry regenerace a zvýšený zisk svalové tkáně a ztrátu tuku.

Je naprosto ideální, ať jej užívate na objemový / rýsovací cyklus, neboť bude ještě více vylepšovat právě to, na čem pracujete!

Liquid​!!!

-snadné a přesné dávkování

-extrémně rychlá vstřebatelnost

-nižší toxicita pro játra

-až o 60%  účinnější k poměru na mg.

Skladem
Kód: 731
Značka: UMBRELLA Labs
1 699 Kč
Kategorie: SARMs
Hmotnost: 0.2 kg
ostarine (2)
Akce Novinka Tip

Použití:
pro výzkumné účely, skladujte na suchém místě při pokojové teplotě mimo dosah dětí.

Složení, v jedné kapsli:  
Hlavní složka 20mg/ml

(2S)-3-(4-Cyanophenoxy)-N-[4-cyano-3-(trifluoromethyl)phenyl]-2-hydroxy-2-methylpropanamide

Ostatní složky  

 

Jak to působí?

SARM je zkratka pro selektivní modulátor androgenových receptorů, to znamená, že regulují množství aktivit, které se odehrávají ve vaší androgenní buňce, což jsou buňky v těle, které jsou odpovědné za zadržování dusíku a syntézu bílkovin.

Když se tyto SARMS připojují k androgenním receptorům, umožňují maximální potenciál této buňky dále prozkoumat její současnou schopnost, což umožňuje lepší aktivitu uvnitř buňky a celkově lepší výkonnost svalové tkáně.

Ostarine má také mnoho známých výzkumů potvrzujících, že je vhodný pro posílení šlach a vazů v kosterním systému, stejně jako zvýšení hustoty kostí v průběhu času, což znamená být lepší a silnější!

Komu je produkt doporučen?

Ostarin má účinek na samotnou androgenní buňku spíše než umělá produkce buněk v buňce jako pro-hormon a to znamená, že hormony nejsou přímo ovlivněny touto sloučeninou, ale více ji doplňuje, takže, muži i ženy mohou tuto směs užívat bez jakýchkoliv problémů.

Dále doporučujeme, aby osoby mladší 21 let neužívaly tento přípravek, protože může bránit přirozené produkci testosteronu a mohou způsobit problémy a nežádoucí vedlejší účinky, jako je například potíže při reprodukci a návrat testosteronu zpět na normální úroveň.

Jak produkt užívat?

I když je výzkum v této oblasti smíšený, obecná doporučená dávka přípravku Ostarine pro mnoho lidí je 10-30 mg denně, nejlépe se rozdělí na dvě nebo tři dávky, aby se zajistilo, že sloučenina zůstane plně aktivní ve vašem systému a že bude dosaženo všechny výhod.

Dávkování u žen je o něco menší s dávkami pouze 10 mg doporučeno pro maximální výkonnost sloučeniny.

Vyžaduje to podporu cyklu?

Vzhledem k tomu, že produkt je nemethylovaný, aby byl aktivní, zjevně nevyžaduje podporu pro cyklus, nicméně je anekdoticky uznáváno, že při vysokých dávkách / dlouhých cyklech se doporučuje podpora malého cyklu, jako je Silymarin Premium

Je potřeba užívat i PCT?

Není potřeba užívat PCT s přípravkem Ostarine / Osta10, pokud máte cyklus pod 6 týdnů s doporučeným dávkováním denně, nicméně doporučujeme používat posilovač testosteronu, jako je Pure DAA. Pokud jste naplnili přípravek Ostarine / Osta10 s jinou sloučeninou a / nebo jste ji prodloužili po delší dobu, doporučujeme použít pokročilý hormonální prostředek pro obnovu, jako je Ultimate PCT nebo Flex-a-Dex

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: