SARM Cardarine (GW- 501516) liquid (20mg/ml) 30ml

Umbrella-labs-logo-full-red-white-6bedbbde

SARM GW (endurobol/cardarine), využití pro výzkumné účely. Produkty SARMS nejsou doplňky stravy a jejich prodej je pouze k výzkumným účelům. Zde uvedené informace jsou převzaty od výrobce a ukazují na vědecky ověřené výhody tohoto produktu při jeho teoretickém využití.

Foto je pouze ilustrační! produkty jsou balené v modré skleněné lahvičce, čímž mají lepší ochranu před světlem.

GW 501516 stimuluje příjem glukózy a tkání kosterního svalstva. Jeho hlavním účinkem je velmi rychlé pálení tuků. Tuk je spalován oxidací mastných kyselin. Je to mechanizmus speciálně navržený na léčbu obezity protože funguje skutečně velmi rychle. GW má také schopnost zvýšit hladinu dobrého cholesterolu HDL a snížit hladinu zlého cholesterolu LDL.

Tento lék byl vyvinut v 90. letech pro prevenci a léčbu tvorby nádorů v tlustém střevě, prostaty a prsou. Studie provedená počátkem roku 2000 zjistili, že GW 501516 a další PPAR jsou schopni zastavit metabolické poruchy, jako je obezita a cukrovka, prostřednictvím specifických genových expresí.

Liquid​!!!

-snadné a přesné dávkování

-extrémně rychlá vstřebatelnost

-nižší toxicita pro játra

-až o 60%  účinnější k poměru na mg.

Skladem
Kód: 746
Značka: UMBRELLA Labs
1 699 Kč
Kategorie: SARMs
Hmotnost: 0.2 kg
GW
Akce Novinka Tip

Použití:
pro výzkumné účely, skladujte na suchém místě při pokojové teplotě mimo dosah dětí.

Složení, v jedné kapsli:  

Hlavní složka 20mg/ml

2-(4-((2-(4-(Trifluoromethyl)phenyl)-5-methylthiazol-4-yl)methylthio)-2-methylphenoxy)acetic acid

Ostatní složky  

 

GW 501516 stimuluje příjem glukózy a tkání kosterního svalstva. Jeho hlavním účinkem je velmi rychlé pálení tuků. Tuk je spalován oxidací mastných kyselin. Je to mechanizmus speciálně navržený na léčbu obezity protože funguje skutečně velmi rychle. GW má také schopnost zvýšit hladinu dobrého cholesterolu HDL a snížit hladinu zlého cholesterolu LDL.

Tento lék byl vyvinut v 90. letech pro prevenci a léčbu tvorby nádorů v tlustém střevě, prostaty a prsou. Studie provedená počátkem roku 2000 zjistili, že GW 501516 a další PPAR jsou schopnizastavit metabolické poruchy, jako je obezita a cukrovka, prostřednictvím specifických genových expresí.

– Vzhledem k tomu, že výzkum stále pokračoval, kulturisté začali velmi rychle GW 501516 používat a označili jej jako jako velmi dobrý doplněk na zvýšení vytrvalosti. Jeho schopnostispálit přebytečné tukové tkáně, zrychlit hojení a dramaticky zvýšit vytrvalost způsobila, že tento přípravek je základem každého sportovního cyklu.

Pozitivní účinky:

– Velmi výrazně zvyšuje vytrvalost

– Poskytuje vám velké množství energie, intenzita tréninku bude mnohem vyšší než kdy předtím

– Velmi efektivně zvyšuje regeneraci

– Rychlé pálí tuk, ale není katabolický. To znamená, že budete udržovat všechny své svalové zisky, zatímco budete štíhlejší.

– Účinky jsou cítit již po první dávce

– Poskytuje jednu z nejčistších energií. Není to povzbuzující prostředek takže nebudete cítit úzkost.

– Dodává vám celkový pocit zdraví a pohody

– Nebyly známi žádné nežádoucí účinky, jaterní toxicita nebo potlačení snížení vlastní tvorby testosteronu takže není třeba ani PCT

– Umožní vám zhubnout tím, že používáte tukové zásoby energie spíše než sacharidy

Negativní účinky:

– GW 501516 nemá za posledních 20. let výzkumu zjištěné žádné vedlejší účinky. To je důvod, proč se stal legendou ve světě sportu a atletiky.

Doporučené dávkování:

– Doporučená denní dávka je 10-20mg denně po dobu 12-14 týdnů. V těle působí 16-24 hodin.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: