Pure Labs Clomadex - 60cps

Co je Clomadex?

Clomadex je anti-estrogen, působí tam, že brání zvýšeným hladinám estrogenů způsobeným anabolickými cyklami, každý, kdo zahájil prohormonový cyklus, by měl užívat tento produkt, aby zajistil úplné zotavení hormonů. Clomadex působí tím, že bojuje s podmínkami, které může způsobit cyklus, včetně snížení estrogenu, zvýšení přírodního testosteronu a snížení hladiny cholesterolu.

Momentálně nedostupné
Kód: 103
Značka: Pure Labs
1 090 Kč –13 % 949 Kč
Kategorie: Prohormony/SARMs
Clomadex 98888.1362496054.370.370
1 090 Kč –13 %

Užívání a denní dávkování: Jako doplněk stravy užívejte 1 kapsli 2x denně, nejlépe s jídlem.
Velikost porce: 1 kapsle
Porcí v balení:
60
Složení:
Extrakt Fadogia Agresti 500 mg, Extrakt Mucuna pruriens 150 mg, Androsta-3,5-dien-7,17-dion 50 mg, Cholekalciferol (vitamin D3) 12,5 mcg - 250%
Ostatní složky:
kapsle (želatina), Protispékavá látka (stearan hořečnatý).

Důležitá upozornění:
Výrobek je doplňkem stravy a nenahrazuje pestrou vyváženou stravu. Není vhodný pro těhotné a kojící ženy. Není vhodný pro mladší 21 let. Uchovávejte mimo dosah dětí. Nepřekračujte doporučenou denní dávku! Neužívejte v kombinaci s jakýmikoliv jinými zdroji kofeinu (např. káva, čaj, energetické nápoje). Neužívejte při nedostatku spánku, dehydrataci a v extrémních teplotách nad 30 stupňů Celsia. Spotřebujte do data uvedeného na obalu, skladujte při pokojové teplotě a relativní vlhkosti do 50 % Před použitím jakéhokoli doplňku stravy se vždy poraďte se svým lékařem a při zaznamenání jakýkoli zdravotních problémů okamžitě přerušte užívání doplňku a vyhledejte svého lékaře.

Neužívejte, pokud trpíte děděnými nebo jinými vadami srdeční činnosti, onemocnění štítné žlázy, cukrovkou, vysokým krevním tlakem, depresí či jiným psychiatrickým stavem, glaukomem, rozšířením prostaty nebo potížemi s močením, pokud užíváte  inhibitor monoaminooxidázi (maoi nebo jakíkoli jiný léčivý přípravek na bázi efedrinu, pseudoefedrinu nebo fenylpropanolamin. Neužívejte spolu s léky proti kašli, alergii astmatu nebo regulaci hmotnosti. Neužívejte spolu s alkoholem a stimulanty.

Jak to působí?

Clomadex, jak bylo zmíněno výše, je post-cyklo terapie, složky pro jeho funkce jsou uvedeny níže;

Extrakt z Fadogie Agrestis

Fytogenní extrakt, který se používá po dobu stovek let jako afrodiziakum a pro-erektilní látka, dokonce prokázal, že zvyšuje sexuální výkon o 250%. Nedávno vědci také zjistili, že může také zvýšit hladinu testosteronu o 200%. Dosahuje tím, že stimuluje své buňky Leydig a Sertoli, které zvyšují produkci testikulárního cholesterolu, což je předurčený testosteron. Sertolové buňky syntetizují androstendi z cholesterolu a poté Leydigovy buňky převedou androstendion na testosteron.

Extrakt Mucuna Pruriens

Obsahuje alkaloid, který je předchůdcem neurotransmiteru dopaminu, zvyšuje hladinu hypotalamického hormonu uvolňujícího růstový hormon, který působí proti potlačovacím účinkům prolaktinu na libido a testosteron. Toto zvyšuje hladiny testosteronu, luteinizačního hormonu, dopaminu, adrenalinu a noradrenalinu, stejně jako spermie a testikulární zdraví. Mucuna pruriens také pomáhá s úrovněmi stresu, protože vrácení vysokých hladin kortizolu bylo hlášeno zpět do normálního rozmezí.

Androsta-3,5-dien-7, 17-dion

Metabolit 7-Keto DHEA zvyšuje hladinu testosteronu a snižuje vysokou hladinu estrogenu a kortizolu. Funguje tím, že se zabrání tomu, aby androgeny v těle přešly na estrogen a protože je suicidální inhibitorem aromatázy (což znamená, že se váže na aromatázový enzym), po ukončení jeho užívání nedojde k odrazu estrogenu. Nejlepší ze všech je, že je to přírodní sloučenina, která je metabolismem DHEA, který se nachází v těle.

Zvyšuje váš přirozený myotropický stav, který podporuje svalovou hmotu, urychluje regeneraci, snižuje ukládání tuku a zvyšuje libido. Na rozdíl od jiných inhibitorů aromatázy nedává bolavé klouby od takového ani nezabije vaše sexuální výkon.

Colekalciferol (vitamin D3)

Nedostatek vitaminu D3 snižuje atletický výkon a výkon. V průřezové studii se také ukázalo, že zvyšuje testosteronovou volnost snížením hladinového hormonu sexuálního globulinu (SHBG), který by byl jiný na testosteron a stal se tak nepoužitelný. Vitamin D3 také prokázal, že podporuje uvolňování luteinizačního hormonu, který stimuluje produkci testosteronu v Leydigových buňkách.

Existuje pouze jedno jméno, které má význam v hormonální modulaci a PCT, a to je Clomadex.

Komu je produkt doporučen?

My doporučujeme Resurrect pouze mužům kvůli afinitou snížení estrogen a inhibujicí přirozenou absorpci testosteronu.

Jak produkt užívat?

Pro případy post-cyklické terapie bude efektiví užívat Resurrect PCT 2 x denně, ráno a před spaním.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: