Psychotic Gold 202g (doplněk stravy)

Už jednou jsme definovali standard s produktem Psychotic™, který dominuje všem před-tréninkovým produktům na trhu a který posouvá hranice.
Nicméne tento standard pro nás není dostatečný, my cílíme vyš - ke zlatému standardu.
Proto jsme pyšní, že mužeme představit náš nejnovější produkt Psychotic Gold™. Toto není jen evoluce, reprezentuje samou podstatu produktu.
Psychotic je daleko více. Pro vás, kteří hledáte ten nejlepší před-treninkový produkt, už dál nehledejte. Zažijte neomezenou energii a soustředění , posouvejte své hranice díky složení zvyšujícímu vydrž.


- Zvýšená energie a soustředění.
- Neomezená vydrž.
- Neuveřitelné napumpování.

Skladem
Kód: 262
Značka: Insane Labz
1 049 Kč
Kategorie: nakopávače (pre-workouts)
Hmotnost: 0.2 kg
1142789291 w0 h0 insanelabz psychotic gold 35 sev
Akce

Psychotic GOLD 202g (doplněk stravy)
Složení: Beta alanin, citrulin malát, agmatin sulfát, kofein, AMP Piberry, fulvová kyselina, extrakt vomitoria,, riboflavin, extrakt kyseliny listové, kyselina citronová, přírodně identická barviva, kyselina vinná, sukralóza, jablečná kyselina, silikát vápníku, acesulfam.

Použití: Jako doplněk stravy smíchejte 30 min. před tréninkem 1 dávku se 100-200ml vody a okamžitě vypijte.

Dávkování: 1 dávka = 1 odměrka (5,8g) (35 dávek v balení) vždy začínejte s nižším dávkováním - 1/2 odměrky a až později popřípadě zvyšte dávkování. Nepřekračujte doporučené denní dávkování !

Důležitá upozornění: Uchovávejte mimo dosah dětí ! Neslouží jako náhrada pestré a rozmanité stravy. Skladujte v suchu při pokojové teplotě a relativní vlhkosti do 50%, spotřebujte do data uvedeného na obalu. Před užitím si prostudujte návod k použití (etiketu) a dodržujte doporučené dávkování. Určeno pro osoby starší 18 let.Neužívejte pokud užíváte léky antidepresiva, aspirin, nesteroidní protizápalové léky nebo výrobky obsahující fenylefrin, efedrin, pseudoefedrin, fenyletylamin nebo jiné stimulanty. Nevhodné pro kojící a kojící ženy. Konzultujte užívání doplňku s lékařem nebo odborníkem na výživu, pokud máte následující onemocnění nebo potíže: vysoký nebo nízkým krevní tlak, srdeční arytmie, jakékoliv problémy ze srdcem, dysfunkce nebo problémy jater, cukrovka, psychické poruchy, problémy s prostatou nebo dýcháním. Nekombinovat s alkoholem a drogami! Snižte příjem kofeinu z jiných zdrojů (např. Káva, čaj, atd.). Tento doplněk neobsahuje žádné dopingové látky. Před zahájením jakéhokoliv tréninkového úsilí se poraďte s trenérem. Nepoužívejte déle než 8 týdnů. Nepřekračujte povolené dávkování, užívání konzultujte se svým lékařem. V případě zaznamenání jakýchkoliv zdravotních problémů navštivte svého lékaře.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: