ON CYCLE COMPLETE 180 CAPS

On Cycle Complete je komplexní podpora těla při použití farmakologie ve formě AAS / PH, podporuje práci všech systémů, stará se o základní parametry, jako je lipidový profil, jaterní enzymy a správa cukru.

Podporuje játra a její regeneraci
Podporuje detoxikaci
Postará se o správné parametry krevního tlaku
Chrání srdce
Podporuje  snížením hladiny cukru v krvi

Brawn-ON Cycle Complete poskytuje mnohostrannou podporu lidskému tělu. Produkt je vhodný pro použití jak v průběhu cyklu AAS / PH, tak během PCT. Produkt dokonale podporuje regeneraci jater a také se stará o lipidový profil, který se navíc promítá do podpory kardiovaskulárního systému. Přípravek má řadu vlastností, které podporují imunitní systém. Je vynikajícím doplňkem farmakologické PCT, podporuje hormonální rovnováhu a obnovuje normální funkci  hypofýzy.

Skladem
Kód: 806
1 299 Kč –31 % 899 Kč
Kategorie: Regenerace
eng pm On Cycle Complete 180 caps 271 1
1 299 Kč –31 %

Formulace obsahuje účinnou látku, jako například:

Kyselina hydrofilní TUDCA, která účinně podporuje trávicí systém, zejména játra a žlučovody. Účinkuje tak, že inhibuje negativní faktory, které ovlivňují funkci jater, jako je endoplazmatické retikulum stresu nebo množství volných radikálů, které brání nadměrným oxidačním procesům. V játrech uvolňuje tudca zánět, obnovuje činnost, regeneruje a podporuje lipidový profil.

NAC, nebo n-acetylcystein, je odpovědný za imunitní funkci těla. Kromě toho podporuje syntézu glutathionu, látky, která vykazuje řadu regeneračních účinků, zklidňuje zánět a podporuje boj proti volným radikálům. NAC má také neuroprotektivní účinky, podporující fungování nervového systému, jeho působení spojené s přenosem nervových impulsů a množství neurotransmiterů.

R ALA alfa lipoová kyselina vykazující aktivitu podporující produkci glutathionu a podporující boj proti volným radikálům. Kyselina alfa-lipoová navíc podporuje nervový systém díky skutečnosti, že prochází hematoencefalickou bariérou, účinně podporuje ochranu mozkové tkáně a chrání ji před oxidačními činnostmi. R-ALA má také podporu svalové hmoty ve formě stimulace produkce oxidu dusnatého.

Niacin je známý svými metabolickými vlastnostmi, podílí se na řadě reakcí syntézy bílkovin a rozkladu tuků a podporuje jejich využití pro energetické potřeby. Kromě toho se niacin stará o lipidový profil a podporuje vhodný poměr lipoproteinu HDL k LDL.

Ubiquinol je látka vytvářející formu koenzymu Q10, je odpovědná za využití energie prostřednictvím mitochondrií, navíc podporuje činnost srdce, jater, ledvin a mnoha dalších orgánů, zajišťuje jejich správný zdravotní stav

Extrakt z terminia arjuna je rostlina vykazující řadu vlastností, které podporují tělo v homeostáze, zejména prostřednictvím protizánětlivých analgetik. Podporuje DNA tím, že ji chrání před poškozením a volnými radikály. Také ukazuje aktivitu podporující udržování vhodného poměru lipoproteinů LDL a HDL.

Česnek je zdrojem allicinu, přírodního antibiotika, podporuje imunitní systém, podporuje boj proti parazitům, plísním. Česnek má silné vlastnosti, které podporují činnost srdce, mozku a fungování dýchacího systému.

Podávané složení pro 3 porce.

Dávkování:

3 tobolky dvakrát denně.

Upozornění

  • Doplněk stravy.
  • Vhodné pro sportovce.
  • Není určeno pro děti, těhotné a kojící ženy by měly konzultovat užívání s lékařem.
  • Nepřekračujte doporučenou denní dávku.
  • Není určeno jako náhrada pestré stravy.
  • Uchovávejte mimo dosah dětí.
  • Skladujte v suchu a chladu při teplotě do 25°C.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: