innovative labs Hell fire USA 100caps ULTIMATE HARDCORE ENERGY

Nové ještě silnější složení s extraktem ephedra!
Hell Fire je špičkou amerického trhu v oblasti spalovačů tuků. Složení Hell Fire  je obohacené o formuli  Ephedra® extrakt s obsahem 150 mg na kapsli. První výsledky jsou viditelné už po prvním týdnu užívání produktu.
 
 
 
Skladem
Kód: 307
Značka: innovative labs
1 190 Kč
Kategorie: Spalovače tuků
Balení: 100 kapslí   Dávkování: 1 kapsle denně.
 
Výhody produktu: Účinné spalování tuků, zvýšená bdělost, euforický pocit, příval energie, regulace chuti do jídla.
 
Produkt Hellfire vyhledávají nejen profesionální sportovci ale i lidé držící dietu s hlavním cílem zhubnout. Nebojte se ho vyzkoušet i  v případe, že vám jiné tablety na hubnutí doposud nepřiniesly  očekávaný výsledek.
Co jsou tablety Hellfire EPH 150?
Tablety Hellfire jsou zaměřené přímo na Váš  metabolizmus. Spouštějí přirozenou aktivitu těla,  spalují  tuky, což umožňuje  vidět výsledky džíve, než  byste čekali.
Spalovač tuků  Hellfire je jiný než ostatní výrobky. Kombinací přírodních ingrediencí jsou tablety cílené na najproblémovější časti vašeho těla. 150 mg bezvodného kofeinu dodá tělu množství energie, urychlí metabolizmus a přispěje k rýchlejšímu spalování tuků. Tablety účinkují i když právě nevykonáváte žádnou fyzickou aktivitu. Určené jsou ne jen pro začátečníky ale výrazně obohacují i profesionálních atlety a kulturisty, kteří potřebují rychle shodit přebytečná kila. Pokud jste už vyzkoušeli jiné produkty na bázích efedrinu a požadovaný výsledek se nedostavil, zkuste Hellfire EPH 150 a nebudete zklamaní.
Produkt Hellfire 150 Vás povzbudí a budete se cítit skvěle. Držení různých diet lidi unavuje a cítí se při tom slabí a pomalí. 150 mg výťažku efedrinu a 150 mg bezvodného kofeinu Vám dodá energii, kterou při hubnutí potřebujete.
Se svojí výkonnou směsí ingrediencí můžou užívatelé tablet Hellfire EPH 150 vidět výsledky dříve, než by čekali. Se správnou stravou a pravidelným pohybem vám tablety pomohou maximalizovat Vaší snahu.
 
Užívejte 1 kapsli denně spolu s jídlem. Ideálně v rámci denního režimu užívat  1 kapsli 30-40 minut před fyzickou zátěží, nebo tréninkem.

 
Výrobek není určený pro osoby mladší  18 let. Není vhodný pro kojící ani těhotné ženy.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: