Epistane 120caps. (doplněk stravy)

Co je Epistane 20?

Epistane 20 je zdaleka nejoblíbenějším pro-hormonem a naprosto ideální pro ty, kteří začínají s pro hormony a rádi by věděli, jak moc tyto produkty mohou zlepšit výkon jejich tréninku a zlepšení.

Ti, kteří užívají EPI20, mohou v nadcházejících týdnech očekávat úžasný skok v jejich výkonu, během této doby můžete očekávat lepší poměr ztráty tuku, zesílení síly a velmi minimální vedlejší účinky oproti tomu, co získáte z tohoto produktu.

Je naprosto ideální, ať už jej užíváte na objemový nebo rýsovací cyklus, neboť bude ještě více vylepšovat vše, co chcete dělat!

Skladem
Kód: 43
Značka: Brawn Nutrition
1 349 Kč –15 % 1 149 Kč
Kategorie: Prohormony/SARMs
Hmotnost: 0.1 kg
eng pl Epi 120 caps 29 1
1 349 Kč –15 %

Jak to působí?

Zaznamenaný výzkum sloučeniny ukázal, že zvyšuje vaši anabolickou a androgenní aktivitu až o 12násobek v porovnání s přírodními hladinami testosteronu.

Derivát dihydrotestosteronu (DHT) a sdílející podobnou chemickou strukturu steroidního epitiostanolu, jakmile je epistan přijímaný, váže se na receptory těla, které jsou zodpovědné za budování svalové hmoty. Jedná se o snadno orálně účinnou látku, což znamená, že je nejlépe ve formě kapsle pro orální podání. Epistanové signály umožní zvýšení retence dusíku uvnitř této buňky stejně jako zvýšená úroveň syntézy proteinů vedou ke zvýšení výkonu, který svaly mohou provádět / obnovit / růst lépe.

Komu je produkt doporučen?

Vzhledem k tomu, že sloučenina je derivát DHT, který je zodpovědný za růst svalové a kostní tkáně, stejně jako produkci testosteronu, doporučuje se, aby pouze muži užívali tento přípravek, jelikož ženy mohou trpět nežádoucími vedlejšími účinky v důsledku náhlého přílivu DHT do těla. Tyto vedlejší účinky mohou zahrnovat nežádoucí ztrátu vlasů nebo růst, prohloubení hlasu a dokonce reprodukční problémy, proto nepodporujeme používání Epistane pro ženy.

Dále doporučujeme, aby osoby mladší 21 let neužívaly tento přípravek, protože mohou bránit přirozené produkci testosteronu a mohou způsobit problémy a nežádoucí vedlejší účinky, jako je například potíže při reprodukci a návrat testosteronu zpět na normální úroveň.

 

Jak produkt užívat?

Jako doplněk stravy 2-4 kapsle denně (20-40mg), po dobu 4-6ti týdnů. I když je výzkum v tomto směru smíšený, obecná doporučená dávka EPI20 je 20-40 mg denně, nejlépe se rozdělí na dvě dávky, aby se zajistilo, že sloučenina zůstane plně aktivní ve vašem systému a bude dosaženo všech výhod.

Měli byste denní dávku rozdělit na dvě, například si vezměte první dávku ráno zároveň s podporou cyklu a druhou večer zároveň s vaší podporou cyklu.

Chraňte se

Doporučujeme vám, abyste přijali nezbytná opatření pro případné nežádoucí účinky.

Jedna z nejnaléhavějších opatření je ochrana jater, protože Epistane/EPI2 je methylován.

Zároveň se zvyšováním příjmu vody doporučujeme používat doplňky, které pomáhají chránit játra jako Silymarin Premium

Po cyklu

Doporučujeme použít verzi  PCT complete, lze kombinovat s TST boosterem

Složení:

Hlavní složka v jedné kapsli
2A,3A-Epithio-17A-Methyl-5A-Androstan-17B-0L 10mg

Ostatní složky: Rýžová mouka, želatina (pouzdro kapsle).

Důležitá upozornění:

Výrobek je doplňkem stravy a nenahrazuje pestrou vyváženou stravu.

Není vhodný pro těhotné a kojicí ženy.

Není vhdoný pro mladší 21 let.

Uchovávejte mimo dosah dětí.

Nepřekračujte doporučenou denní dávku !

Neužívejte v kombinaci s jakýmikoliv jinými zdroji kofeinu (např káva, čaj, energetické nápoje).

Neužívejte při nedostatku spánku, dehydrataci a v extrémních teplotách nad 30 stupňů Celsia.

Spotřebujte do data uvedeného na obalu, skladujte při pokojové teplotě a relativní vlhkosti do 50 %

Před použitím jakéhokoli doplňku stravy se vždy poraďte se svým lekářem a při zaznamenání jakýkoli zdravotních problémů okamžitě přerušte užívání doplňku a vyhledejte svého lékaře.

Neužívejte pokud trpíte dědčnými nebo jinými vadami srdeční činnosti, onemocnění štítné žlázy, cukrovkou, vysokým krevním tlakem, depresí či jiným psychiatrickým stavem, glaukomem, rozšířením prostaty nebo potížemi s močením, pokud užívatá inhibitor monoaminooxidázi (maoi nebo jakíkoli jiný lečivý přípravek na bázy efedrinu, pseudoefedrinu nebo fenylpropanolamin. Neužívejte spolu s léky proti kašli, alergii astmatu nebo regulaci hmotnosti. Neužívejte spolu s alkoholem a stimulanty.

 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: