Prohormony a SARMs

FAQ

Q: Jak mám užívat prohormony?

A: Za předpokladu, že máte 21 let (ve výjimečných případech i méně) držte se následujících doporučení. Většina prohormónů má poločas rozpadu 6 - 8 hodin, je proto vhodné užít ho potřebný čas před silovým výkonem. Podle zpětné vazby od našich klientů je vhodné jednotlivou dávku užít ve dvou dávkách během dne. První ráno, druhou o šest hodin později.

Nedoporučujeme užívat prohormony méně než 6 hodin před spánkem. Může se to projevit zvýšenou aktivitou a zhoršením usínání a hloubky spánku.

Q: Právě jsem dokončil svůj cyklus a PCT, mohu okamžitě začít další cyklus?

A: Ne, doporučujeme dát tělu přestávku dalších 30 dní, aby se plně zotavilo a plně obnovila hormonální rovnováha.

Během cyklu dodržujte následující pokyny:

  • Vyhýbejte se konzumaci alkoholu
  • Dodržujte dostatečný pitný režim
  • Zvyšte příjem kvalitních kalorií
  • Konzumujte minimálně 2-5 g bílkovin na kilogram Vaší hmotnosti
  • Spěte minimálně 8 hodin denně
  • Tvrdo trénujte
  • Konzumujte doplňky na podporu játer
  • Nezapoměnte na PCT

Q: Mohu během užívání prohormónů konzumovat jiné doplňky výživy?

A: Ano, určitě, doporučujeme konzumaci multivitaminů, rybího oleje, kreatinu, gainerů a proteinů.

Q: Co když v průběhu cyklu onemocním?

A: V takovém případě doporučujeme vynechat dávkování na dny nutné k vyléčení se z nemoci. Je lepší ztratit tři dny, než zbytečně riskovat mnohem delší výpadek. Je třeba si uvědomit, že prohormony fungují v kombinaci s kvalitním tréninkem, stravou a regenerací, pokud Vaše tělo bojuje s nemocí není 100% schopné spolupracovat.

Q: Jaká je detekční doba prohormónů?

A: Bohužel, neexistuje přesně stanovena detekčnosť jednotlivých prohormonů. V literatuře se nejčastěji setkáváme s informací 24 - 310 hodin od poslední konzumace produktu.

Q: Jsou prohormony zjistitelné testem?

A: Pokud myslíte testy zaměstnavatele na zjištění toxických látek v těle, můžete být klidný, prohormony se tímto testem nezjistí. Na detekování těchto látek jsou nutné dražší výzkumné testy. V případě, že jste sportovec organizovaný ve sportovní federaci, je třeba si uvědomit, že tím, že prohormony konvertují na skutečné hormony, odrazí se tento jev na pozitivitě dopingového testu.

Q: Jaká je trvanlivost balení prohormonů?

A: Průměrná životnost jednoho balení jsou 2 - 3 roky. Uchovávejte prosím Vaše doplňky v chladu a ve tmě. Chraňte je před vlivem vlhkosti.

Q: Je nutné trénovat při užívání prohormonů specificky:

A: Určitě Vám kvalitní trénink pomůže. Nesmíte zapomenout, že cvičení poskytuje tělu pobídky k růstu, čím jich bude víc, tím bude tělo lépe na ně reagovat. Pro ukázku Vám přinášíme několik příkladů tréninku. zde

Q: Jak se mám stravovat během cyklů?

A: Doporučujeme zvýšit kalorický příjem o kvalitní makroživiny. Jezte 6 - 7 jídel denně, konzumovaných každé 2 - 3 hodiny. Doporučujeme dodržovat následující poměr složek stravy: Bílkoviny 30% - Sacharidy 60% - Tuky 10%

Důležitým faktorem je konzumace kvalitních bílkovin (2,5 g na 1 kg / TH), protože většina prohormonů zlepšuje proteosyntézu. Vybírejte si výběrové zdroje jako je kuřecí a hovězí maso, ryby, vejce, tvaroh a proteinové přípravky.