ARIMESTANE-30 90 CAPS

Arimistane 30 (Androsta-3,5-dien-7,17-dion) je velmi silný inhibitor aromatázy (AI),
který působí prostřednictvím řady různých mechanismů, aby přivedl naše tělo do anabolického stavu.
Snižuje hladinu kortizolu a estrogenu a současně zvyšuje hladinu volného testosteronu.
Uživatelé používající Arimistane-30 si všimli významného zlepšení libida a zvýšeného nárůstu síly v tréninku.
Kromě toho můžete pomocí redukční stravy vidět zrychlenou rychlost spalování tukové tkáně.

Brawn's Arimistane je vysoce kvalitní monopreparace založená na přísadách, což je revoluční objev posledních let výzkumu doplňování.

Skladem
Kód: 764
1 700 Kč –24 % 1 299 Kč
Kategorie: Boostery/PCT
armistane
1 700 Kč –24 %

Zvyšuje nejen hladinu anabolických hormonů, ale také blokuje přeměnu požadovaného testosteronu na estrogen. Každý sportovec ví, jak nepříznivé pro naše tělo je vysoká hladina estrogenu, která ovlivňuje zhoršení estetiky těla.

Arimistane je nejúčinnějším inhibitorem aromatázy na trhu. Účinně odstraňuje otoky a přebytečnou vodu z těla. Zpevňuje svaly, zvyšuje anabolismus, podporuje růst volného testosteronu a zlepšuje výsledky během tréninků.

Další výhodou doplňku je znatelné zvýšení libida. Brawn Armistane je nejúčinnější přípravek blokující přeměnu testosteronu na estrogen! Výhody jeho použití zahrnují mnoho mechanismů fungování lidského těla.

Především stojí za zmínku, že Androst-3 5-dien-7,17-dion pracuje výjimečně rychle a po prvních několika dnech doplňování!

Za krátkou dobu si všimnete velkého rozdílu ve vzhledu postavy a velmi často i v pohody. Prohormone vám umožňuje udržovat štíhlou, bezvadnou postavu, i když používáte diety zaměřené na rozvoj svalové hmoty. Hormony jsou zvláště důležité pro lidi, kteří trénují, protože je to velká část z nich, která určuje, jak vypadáme.

Vhodný, výhodný poměr testosteronu k estrogenu byl v našem hormonálním systému považován za nejdůležitější. Velmi často jsou však podíly hormonů v krvi narušeny a podléhají změnám. Inhibitory aromatázy, jako je Armistane, jsou jedinečnou skupinou doplňků, které vám umožňují zvýšit hladinu volného testosteronu snížením aktivity aromatizujícího enzymu. Tento mechanismus je klíčem k naší postavě.

Produkt Armistane se často používá při snižování tělesného tuku v boji proti perzistentnímu tuku umístěnému v místech, jako je dolní část zad nebo hrudník.

AKTIVNÍ SLOŽKY Arimistane 30
Jedna kapsle po částech 1
Počet porcí v balení 90
Balení 90 tobolek
Obsah v 1 porci (1 tobolka) včetně:
Androst 3,5-dien-7,17-dion 30 mg

Upozornění

  • Doplněk stravy.
  • Vhodné pro sportovce.
  • Není určeno pro děti, těhotné a kojící ženy by měly konzultovat užívání s lékařem.
  • Nepřekračujte doporučenou denní dávku.
  • Není určeno jako náhrada pestré stravy.
  • Uchovávejte mimo dosah dětí.
  • Skladujte v suchu a chladu při teplotě do 25°C.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: