Adrenaline – 60 Caps

Dark Labs Adrenaline byl navržen tak, aby:

-Zvyšte výkon při cvičení
-Zvyšte úroveň mentální a fyzické energie
-Zvyšte náladu a soustředění
-Zlepšete spojení mysli a svalu
-Odbourejte tělesný tuk
Skladem
Kód: 898
Značka: Dark Labs
1 150 Kč –23 % 888 Kč
AdrenalineFront
Akce Novinka
1 150 Kč –23 %

Doporučené použití:
Chcete-li posoudit svoji toleranci, začněte s jednou tobolkou 30 minut po prvním jídle. Po posouzení tolerance si můžete vzít jednu tobolku na lačný žaludek
Pokročilý uživatel může začít s 1 tobolkou na lačný žaludek. Neužívejte však více než 2 kapsle denně!
Jako prewokout si vezměte 1 kapsli 45 minut před tréninkem.

Neužívejte do 3-4 hodin před spaním!

Upozornění: Pouze pro zdravé dospělé osoby, nedoporučuje se osobám mladším 18 let. Nepoužívejte, pokud jste těhotná nebo kojíte. Jednotlivci by ve spojení s tímto produktem neměli konzumovat jiné kofeinové produkty. Než začnete užívat, vyhledejte radu od zdravotnického pracovníka, pokud máte již dříve existující zdravotní stav, abyste se ujistili, že je bezpečné tento přípravek užívat. V případě náhodného předávkování okamžitě kontaktujte toxikologické středisko. Během užívání tohoto přípravku se vyvarujte alkoholu a stimulantů na předpis. Překročení doporučené dávky nezlepší výsledky a může způsobit vážné nepříznivé účinky na zdraví. Přestaňte používat a okamžitě kontaktujte licencovaného zdravotnického pracovníka, pokud zaznamenáte neobvykle rychlý srdeční tep, závratě, silné bolesti hlavy nebo dušnost. DRŽTE MIMO DOSAH DĚTÍ.

† Tyto výroky nebyly hodnoceny Úřadem pro kontrolu potravin a léčiv. Účelem tohoto produktu není diagnostikovat, ošetřovat, léčit nebo předcházet nemocem.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: