ACP-105 STIMULATE MUSCLE MASS 90 CAPS

ACP-105 Brawn Nutrition, (doplněk stravy) nový SARM známý jako selektivní modulátor androgenního receptoru, jako jeden z mála, se doporučuje pro muže i ženy. Vykazuje silný anabolický účinek, dokonale zvyšuje nárůst síly a svalové hmoty. Přípravek je skvělou alternativou k prohormonům a silným anabolickým androgenním přípravkům. 1 tobolka obsahuje 5 mg ACP-105. ACP-105 vykazuje rychlé výsledky za krátkou dobu, proto ji sportovci dobrovolně používají. Používá se také v přítomnosti osteoporózy a úbytku svalů.

Studie ukazují, že sarm ACP-105 je jednou z možností použití při náhradní terapii testosteronem. Doplněk je jedním z nejlepších šarmů, které urychlují budování svalové hmoty. Svalové zisky se pohybují kolem 3 kg za 3-4 týdny. ACP-105 poskytuje zvýšený růst svalů a je o 66% účinnější než samotný testosteron. Přípravek urychluje úbytek tukové tkáně, zvyšuje hustotu svalů, kostní tkáně, svalových vláken a zlepšuje krevní oběh. Kromě toho má senzační účinek na úroveň vytrvalosti tréninku a prodlužuje dobu tréninku.

Skladem
Kód: 779
1 399 Kč
Kategorie: SARMs

Doporučené použití je dvakrát denně (dvě stejné dělené dávky 10 mg pro muže a 5 mg pro ženy, jednou ráno a jednou večer).

Dávkování pro muže:

10 mg denně, nejlépe 30-40 minut ráno před tréninkem a po jídle, v cyklu osmi až dvanácti týdnů.

Dávkování pro ženy:

5 mg denně, nejlépe 30-40 minut ráno před tréninkem a po jídle, v cyklu šest až osm týdnů.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: