4-AD 90 CAPS

4 AD je doplněk pro budování váhy, který má silný potenciál! 4-AD od Brawn Nutrition vám pomůže cítit se silnější než kdy předtím. Doplněk 4-AD je aktivní hormon: 4-androsten-3b-ol, 17-on. Ve svalové tkáni přeměňují enzymy 4-androsten-3b-ol, 17-on na cílový hormon-testosteron, čímž se získá svalová hmota.

Skladem
Kód: 761
Značka: Brawn Nutrition
1 299 Kč –23 % 999 Kč
Kategorie: Prohoromony
4ad
1 299 Kč –23 %

Jedná se o anabolicko-androgenní látku klasifikovanou jako prohormon, která přispívá ke zvýšení rychlosti růstu svalové hmoty a ke zvýšení síly a vytrvalosti. 4-DHEA je steroid strukturně podobný 5-DHEA, od kterého se odlišuje umístěním dvojné vazby ne mezi 5 a 6 uhlíky, pouze 4 a 5 se steranovým uhlíkem. 4 androsten-3b-ol, 17-on pracuje nepřímo a přímo prostřednictvím jeho derivátů.

4-AD v přítomnosti 3p-hydroxysteroid dehydrogenáz (3b-HSD) a 17p-hydroxysteroidu (17b-HSD) se transformuje na androstendion a androstendiol a nakonec na testosteron. Sloučenina nearomatizuje na estrogeny a ve srovnání s 5-DHEA má nižší schopnost aktivovat estrogenové receptory. Přípravek je ideální pro hromadný cyklus, budování husté a specifické svalové hmoty. Podporuje produkci testosteronu, podporuje obnovu svalové tkáně a účinně zvyšuje sílu a vytrvalost.

AKTIVNÍ SLOŽKY 4-AD
Jedna kapsle po částech 1
Počet porcí v balení 90
Balení 90 tobolek
Obsah v 1 porci (1 tobolka) včetně:
       4-androsten-3b-ol, 17-on, 50 mg

Upozornění

  • Doplněk stravy.
  • Vhodné pro sportovce.
  • Není určeno pro děti, těhotné a kojící ženy by měly konzultovat užívání s lékařem.
  • Nepřekračujte doporučenou denní dávku.
  • Není určeno jako náhrada pestré stravy.
  • Uchovávejte mimo dosah dětí.
  • Skladujte v suchu a chladu při teplotě do 25°C.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: